Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak szerintem gusztustalan...

Csak szerintem gusztustalan dolog bedrogozni egy macskát?(macskamenta)

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem veszi be ezt a gyomrom. Jah, "rohadt vicces" hogy ott dülöngél szerencsétlen meg telefossa a lakást, mert azt se tudja hol van, rosszabb esetben még rá is függ. Tulajdonképpen az emberek röhögnek egy állat kiszolgáltatottságán. Nekem ivartalanítás után nézett így ki a cicám, mint ezeken a "hú de vicces" videókon és nagyon sajnáltam/aggódtam érte. És nekem ne mondja senki hogy a macska élvezi, mit élvez, hogy fel se tud állni, csak émelyeg meg fosik?

2022. máj. 26. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen videót láthattál, de alapvetően nem ilyen hatással van rájuk a macskamenta. Egyszerűen csak izgató hatással van rájuk, játékosabbak, "bódultak" lesznek tőle, ez egyáltalán nem okoz számukra szenvedést, sőt.
2022. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

Sosem tartottam macskát így nem tudom.

A videókon sokszor az látszik hogy nekik tetszik a gaz szaga.

Nyilván amit mondasz az is teljesen megérthető.

Egy felelős gazdának nem szabadna ilyen mód szórakoznia a háziállatával.

2022. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem láttam, és nem is tapasztaltam. Lehet valami komolyabb dolgot kaptak mint a macskamenta 🤔 A legtöbb macskára akit ismerek nincs hatással a macskamenta. Egyről tudok aki csak játékosabb lesz tőle pár percig, egy másik pedig jobban alszik tőle. Beleszagol és pár perc múlva már ragadnak le a szemei, szundizik.
2022. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem árt mi is iszunk,kávézunk,drogozunk,cigizünk és élvezzük persze tényleg nem a legállatbarátabb de nem akkor tragédia ahogy te leírod.
2022. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Macskamenta nem csinál ilyet!! Annak kifejezetten szeretik a szagát, dörzsölöszködnek hozzá, játékosak lesznek ilyen kiscicásan, esetleg kicsit bepörög vagy elalszik. De nem lesz semmi baja tőle!
2022. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 igen, de te tudod mi történik veled. A macska nem.
2022. máj. 26. 20:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=mbwINPfQRy4

Ez olyan borzalmas lenne??

Szerintem tudja mi történik vele...

2022. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt nagy pofával, okádék stílusban leugatsz valakit/valamit, talán nézz utána az adott dolognak! Aztán nekem ne mondja senkizzél max.

A macskamenta ugyanis véletlen sem okoz se függőséget, se fosást, de dülöngélést. Játékos dörgölőzést, rágcsálást vált ki, azt is csak azoknál a cicáknál, akikre hatással van.

2022. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, te valamit nagyon sulyosan beneztel, mert a macskamentanak nem ilyen hatasa van.
2022. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
He??? Tudod, mit okoz a macskamenta? Azt, hogy felpörög, szaladgál, játszik. Nem dülöngél, meg kakál be. Kb mintha egy ember energiaitalt inna.
2022. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!