Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
10hetes ivaros kandúr. Az egyik percben még hiperaktív: szaladgál, ugrál, játszik, a következő pillanatban pedig hirtelen elalszik. Néhány másodperc alatt olyan mély álomba merül, hogy teljesen elengedi magát. Ha fel emelem csak lóg a feje meg mindene, mintha kómában lenne. Alszik egy keveset aztán az egész kezdődik elölről. Néha annyira lehetetlen kényelmetlen pózokban alszik, hogy a hátán fekszik az ágyon, a lábai az égben, a feje pedig lelóg és közben félig nyitva van a szája.

2022. máj. 30. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs. A játéktól nagyon elfárad, hiszen még picike. Akkor alszik, regenerálódik, majd folytatja tovább a mókázást.
2022. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a kutyákról tudom úgy, hogy kb ájulásig tudnak játszani, nem érzik, hogy kezdenek fáradni. Lehet, hogy a cicánál is ez a helyzet. :) de ha aggódsz, én tuti megkérdeznék egy dokit, nem azért mert baj van, hanem azért, mert ő mindenre tud válaszolni.
2022. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus kiscica szokás.

Az enyém is az egyik pillanatban még dorombolva alszik, a következőben pedig felpörög, hiperaktív lesz, és csak úgy szórakozásból is megharap. 😂

2022. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs, csak pici még. 🙂 Mint ahogy az kisgyerekekre is jellemző a beájulás, úgy a kölykökre is. Jópár évvel ezelőtt ide fialt egy anyamacska. Lényeg a lényeg, az ő egyik kölykére különösen jellemző volt ez a beájulás. Egy esetre nagyon emlékszem. Úgy feküdt, mint aki elpusztult. Megfogtam, kifolyt a kezemből. Megrázkódtam tőle és értetlenül álltam azelőtt, hogy mi történhetett...Aztán felébredt. 😄
2022. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A cicák ilyenek ők lehetetlen helyeken is el tudnak nagyon hamar aludni és nagy az alvásigényük.
2022. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes :) Ki fogja nőni. :)
2022. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!