Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnád bántani a cicádat?

Tudnád bántani a cicádat?

Figyelt kérdés

Tudnád bántani a cicádat (verni) ha például lelök egy üvegpoharat és az eltörik vagy nem oda piszkít ahova kellene neki?


Én nem tudnám bántani. Viszont van egy ismerősöm aki egyszer olyat ütött a cicája fejére a levesszedő kanállal hogy a macskának a fején a bőr felhasadt- a cicának az volt a "bűne" hogy levesszedés közben a cica folyamatosan a gazdája lábához dörzsölődöt.



2022. máj. 30. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem

Az ilyennek nem valo állat

2022. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Mikor gyerek voltam és anya tanította a macskát, hogy nem ugrorhat fel az étkezőasztalra, akkor egy osszetekert ujsaggal az asztalra csapott. A macska egy idő után rájött mit jelent ez, és elég volt, ha meglatta az összetekert újságot.


De rá soha egyetlen egyszer sem csapott rá senki, imádtuk.

2022. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
Meg szoktam verni ha valami f@szságot csinál persze. Nevelni kell az állatot különben elkanászodik.
2022. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

En a macska fenekere csaptam(nem a gerincere es nem a farkara) nem tul nagyot csak hogy megtanulja hogy nem szabad mikor az asztalra ment,elzavartam kicsit,nagyon nehez volt visszahivni de utana nem kellett emiatt szolni eszebe se jutott utana mar. ☺ A piszkitast is megtanulta,erdemes ha van kert es benti cica akkor a kertbol homokot bevinni neki.


Az mar brutalis amit irtal.Azt kene igy megverni.

2022. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
Folyt; Nyilván nem agyonverem, kap a fejére és elszégyelli magát ha pl beszart az előtérbe vagy bejön a lakásba.
2022. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
En a fejere sose adtam inkabb a fenekere,de nem a farkara es gerincere.A farkaval egyensulyoz a gerince az uritesek miatt is fontos,a fejet en csak belenyomtam a kakiba es pisibe,orrara csaptam es utana odavittem ahova piszkithatott es megtanulta.
2022. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
22%

Csak ha valami rosszat csinál.. Pl ahogy írtad le ver valamit,de akkor sem megverem hanem raszólok, vagy egy kisebbet ütök a fejére.. "megnevelem"

Nyilván úgy hogy ne fájjon neki.

2022. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Nevelni kell egy állatot, de nem veréssel. Egy határozott rászólás sokkal hatékonyabb.
2022. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%
Először mi is rászóltunk,de ha nem használt utána kellett alkalmazni amit írtam. #7voltam
2022. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
Tök jó hogy azok le vannak pontozva akik reálisan és belátóan nevelik az állatot. Ha nem a macskáknál maradunk, a kakas pl mindig megtámadna ha nem csapnék bottal a fejére. A sarkantyúja nagy fájdalmat okozna, egy kisgyereket meg is tudna ölni (le lesz vágva ha lesz időm kopasztani). A macska meg a hibáiból tanul mint az ember, csak ugye a mai generáció sem lett 'verve' (értsd nem agyonverve, hanem elnáspángolva vagy ahogy tetszik) aztán hol tartunk... Pont az ilyen 10-18 év közöttiek szeretik ezt az oldalt, és látszik is az eredménye.
2022. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!