Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kap enni a cicátok?

Mit kap enni a cicátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt amit mi eszünk. Időnként kutyakaját :)

És száraz macsak tápot, mert naponta kb: 10x fordul és nem bírjuk mindig körülugrálni.

2008. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazikosztot esznek. Mikor kicsik voltak, vettunk nekik ilyen vitaminos macskakajat, hogy erosodjenek, mert kozelgett a tel, es a kertben laknak. De manapsag mar csak hazikosztot kapnak, persze keruljuk a fuszeres eteleket (marmint nekik nem adunk belole :-)).
2008. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Házikosztot és száraz macskaeledelt. Néha konzervet vagy kutyaszalámit is. :)
2008. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk öten vannak. Megesznek naponta fejenként egy konzervet (reggel-este fél-fél), meg napközben Whiskas szárazkaját szórunk le nekik. Meg persze ha olyan házikoszt (húsos) van, amit szeretnek, akkor abból is kapnak.
2008. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is többnyire abból kapnak, amit mi is eszünk. Ha olyan van, amit esetleg nem szeretnek, akkor kenőmájasból és kenyérből készült "masszát" is. Meg persze szárazkaját. Úgy tűnik bejön ez az étrend, mert a szomszéd macskák is gyakori vendégek :)
2008. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem két benticicám van, száraztáp és víz egész nap van előttük - egy konzervet bontok naponta, felét reggel, másik felét este teszem eléjük

ha olyan kaját eszünk, amit ők is szeretnek, akkor abból is kapnak pár falatot

2008. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a mieink szeretik a főtt zöldséget és a gyümölcsöt is :) (első voltam)
2008. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk macskaszárazeledel az alap, ahhoz kapnak kis konzervkaját, hetente kétszer kb. nyers tojással, ill. van olyan nap, hogy csak kishalat.
2008. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
Enni?? Hát fogjon EGERET! azért van,de majd a drága macska kaját nem??? Annak az árából én is jól lakom.
2008. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Off:Jesszus,Kedves Előttem író,gyökérkezelésen voltál már?


Bocsi,de ezt nem tudtam kihagyni.


Az én cicám Royal Canin-t kap perzsáknak valót száraztápként,mérőpohárral mérem ki az adagot,és tökéletesen elég neki,valamint Scient Plan Hill's-t kap 'nedves' tápként.Hozzáteszem,hogy kiállítási cicus,tehát a kiállításokra házikoszttal nem tudom a szőrét széppé tenni,bár bevallom,jóval olcsóbb lenne,mint ezek,kb.havi 12 ezerbe kerülnek,de megéri...:)

Eleinte próbáltam Whiskast adni neki,amit szintén imádott,de miután az állatorvosunk elmondta,mi minden negatívumot tartalmaz,és mit okozhat,áttértünk ezekre,és szembetűnő a változás.


Boldog Ünnepeket!!!

2008. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!