Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tiltsam le a cicát a...

Hogyan tiltsam le a cicát a párkányról?

Figyelt kérdés

Van a lakásban az ablakaink között 3 lichthofra néző is, amiket szellőztetésre használunk. Az egyik a konyhaablak, főzés közben miszáj kinyitni, a másik a fürdőszobai, amit szellőztetni szintén csak így lehet.


Kallantyúval nyílik mindkettő a lichthof irányába, így nagyon veszélyesek a cicára nézve, mivel ha beleesik, akkor annyi neki.


Most becsukva tartom az ablakokat, de a cica, akinek új gazdija lettem okos, és attól tartok, hogy megtanulja kinyitni azokat.

Macskahálót nem tudom, hogy hogyan lehetne felszerelni, mivel kifele nyílik az ablak, és nem lehetne többet nyitni.

Ablakkerethez sem lehet szögelni dolgokat, mert albérlet.


Hogyan lehetne megoldani a fentebbi dolgot?


2022. jún. 5. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Get OFF - macskariasztó spré.
2022. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon megtalálod a Macskaháló a világ végén oldalt, ők fúrás nélkül is tudnak felszerelni biztonságos hálót.
2022. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

En valami befelé nyitható rácsot tennék fel. olyat aminek biztonsági zárja van. amit nem tud kinyitni.


#1 a get off egy kalap szar. a macskank konkrétan nyalogatta a kanapét miután lefújta vele a férjem.

2022. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Galambtüske.
2022. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon régen amikor ilyen lakásban laktunk, volt egy fémlétra ebben a lukban, nem tudtam hogy lichtotnak hivják.:) Azon le lehetett menni, ha valami leesett esetleg oda. Mindenképpen valami hálót ajánlok, a Macskahálósok nagyon ügyesek, biztosan meg tudják oldani!
2022. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!