Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet az újszülött...

Mi baja lehet az újszülött pici cicának??

Figyelt kérdés
Kb 12 napos ma nyilt ki teljesen a szeme. Eddig semmi baja nem volt. Anyukája gondozta. Néha eljött tőle de etette. Ma meg lila a cica pocakja. Lehet hogy ugye a cicáknak leszárad a köldöke és ugye az már le is száradt neki de lehet hogy elfertözödött?? Mondjuk elég tiszta helye volt neki.

2022. jún. 7. 17:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Az állatorvos mit mondott?
2022. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nemrég értem haza. Most láttam mi a helyzet. Állatorvos ma már nem lesz nyitva. És már csak ez az egy pici van 2 volt de az egyik pár naposan meghalt. Ő nagyon kicsi volt. De ez a cica nagyon is szépen nőt szerintem. A pocakja is mindig kerek volt. Holnap tudnank max orvoshoz vinni de gyanítom addigra mindegy lesz már. Csak kivancsi vagyok szerencsétlen kicsinek mi a baja hátha legközelebb tudok időben cselekedni vagy tenni valamit hogy eljerüljem az ilyet
2022. jún. 7. 17:25
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Azért vidd el holnap amint tudod, nem biztos hogy késő lesz...
2022. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
68%

Ivartalanítsd az anyamacskát!


Avval biztosan elkerülheted az ilyet.

2022. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nekem nincs pénzem ivartalanításra.Nincs saját keresetem. Anyum macska mániás. De ő neki meg hiába mondanám.
2022. jún. 7. 17:31
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért vidd el de csodát ne várj.
2022. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hát persze . Elviszem de szerintem az estét se éli meg. De gondolom ötlet nincs hogy mi baja lehet?
2022. jún. 7. 17:35
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szegény macska.... :(
2022. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha mutatsz róla fotót, akkor többet tudunk mondani.
2022. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

Ez belsőszervi probléma lesz, bélcsavarodás, szakadás, belső fertőzés, ilyesmi. Mindenképpen komoly és nem fogja túlélni. Sajnálom!

Megértjük, hogy nincs pénzed az ivartalanításra, de neked legyen több eszed, mint anyádnak. Világosítsd fel kérlek, hogy a felelős állattartás fontos dolog, az ivartalanítás meg hozzá tartozik. Így is 2 kölyök életébe került a felelőtlenség, ne akarjatok mégtöbb ilyen esetet.

2022. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!