Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet kinti macskára...

Jó ötlet kinti macskára bolhairtó nyakörvet tenni?

Figyelt kérdés
Kinti macskára biztos jó ötlet nyakörvet tenni? Elősködők ellen. Van akinek kinti macska minden gond nélkül elvan nyakörvvel? Nem akad fel mindenhova?
2022. jún. 10. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb cseppet hasznalj.

Ha a nyakorv nem onkioldos, akkor balesetveszelyes, megfulladhat tole, ha beakad valahova.

Ha meg onkioldos, akkor lehet, hogy hetente vehetsz ujat, mert elhagyja.

2022. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kockáztatnám meg. Itt nem is az, hogy "nem-e akad fel mindenhova", mivel elég egy megakadás a rossz helyen, és meg is fulladhat.


Nálunk csak kutyánál van nyakörv, de ő kb mindig velünk van, meg aztán nála minimálisabb a fennakadás esélye, mint egy macskánál, de a kutyánkon is azért van csak nyakörv, mert kb. mindig velünk van a nappaliban, ha nem lenne, akkor érte is aggódnénk. Szerintem macskánál egy nyakörv nagyon veszélyes lehet.

2022. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Köszönöm, cseppet kap
2022. jún. 10. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem van és nem annyira buta hogy felakassza magát... Szerintem örül is neki, mert nem vakaródzik mint az állat.
2022. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen 4-es, ez biztosan ugy mukodik, hogy a macskak DIREKT akadnak fent valahol, mert hulyek.

Ezt ugye te se gondolod komolyan 🤦‍♀️

Eleg egy veletlen rossz mozdulat, mert mondjuk megijedt valamitol es kesz a baj.

2022. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább spot-on.
2022. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kinti-benti cicáim vannak, és évek óta bolhanyakörvezek, semmi gond nincs vele. Ha beleakad valamibe, szétcsúszik. Tökéletesen írtja a bolhákat is, bár elég ritkán szedik össze, de most sikerült. Tegnap délután tettem fel és a tegnapi hisztérikus vakarózásból ma reggelre nyugi lett.
2022. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!