Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmokat próbáltat...

Milyen macskaalmokat próbáltatok már a macskátok számára, melyik vált be, melyik a kerülendő, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Bármilyen szempontból érdekel, minőség, ár, lelőhely, szagtalanítás, csomósodás, stb.

2022. jún. 13. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Auchan ban szoktam venni. Most a nevét meg nem mondom, és nincs is mindig. 5 és 10L kiszerelésben van.

Darált kukorica csutka, teljesen természetes növényi. Nem csomósodik igazán, nem szagtalanít, cserébe kukába vagy WC -ben is nyugodtan elhelyezhető. Nem büdös ha naponta ki van takarítva, pedig felülről nyitott a macska WC. Ugyan úgy széthordja a macska mint a többit. Macska WC mellé vettünk egy lyukacsos gumiszőnyeget ami megfogja a nagy részét.

2022. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Premierre a Freshnapf-ból, és BioSand SuperBianco a PetNet-től.

Sajnos, egyre drágábbak: 6000 Ft/12 Kg, illetve 4000 Ft / 10 Kg


Mindkettő jól csomósodik, a BioSand jobban porzik. Darált csutka nem vált be, mert könnyen kikaparták az alomtálcáról.

2022. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő cicatartóként sokfélét próbáltam (sajnos már nem emlékszem mindre), de a legjobb a Premier a Fressnapfból és a Tigerino a zooplus.hu-ról. Ez a kettő nagyon hasonló, azonnal csomósodnak, kellemes illatuk van és szinte teljesen pormentesek. Viszont apró, sokszor kihordja - pedig külön erre a célra való szőnyeg van az alom előtt- , szóval gyakran kell takarítani utána.
2022. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Cirmi-s 479ft CBA-ában kapható. Meg a piros CBA-s macskaalom is jó 700ft csomósodik nem esik szét.
2022. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a pelletet szeretem.
2022. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk sajnos csak az aldis almot fogadta el a cica, pedig kiserleteztem tobbel is, mert ez nem a kedvencem, nagyon poros es nem kornyezetbarat.

De mas fajtaba nem hajlando elvegezni a dolgat sajnos...😅


Egyebkent jol csomosodik es zart macska wc mellett mar nem annyira zavaro, hogy poros, csak amikor ugye takaritom, cserelem az almot. Szerencsere igy kikaparni se tudja es nem is hordja szet, max az alom korul van par szem estere, ami a labara ragadt, de nagyon rendes macska, mindig lerazza...:D

2022. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Spar S-Budget 500Ft körül van az 5kg-os, de van 10kg is. Csomósodó, teljesen jó.
2022. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapf Premier szuper volt, deaz ottani nagyszeműt is kihordta a mancsa közt az uraság. Úh cseréltük Zooplus Tigerinora. Ez a tuti, ezt már nem hordja szét.
2022. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Catsan Hygiene vált be. Ez nem csomósodó fajta. A Fressnapf-ban és Auchan-ban is lehet kapni. A darált kukorica csutkát messzire ki tudta rúgni a cica.
2022. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!