Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud ajánlani cicának...

Valaki tud ajánlani cicának jó minőségű macska almot? Eddig nekünk legjobban a fressnapfban vásárol rózsaszín csomagolású premiere márkájú vált be, viszont valamit változtattak rajta és most borzalmas.

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima Aldis Shah. Olcsó, sok, alig porzik, jól csomósodik.
2022. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zooplusról rendelek Cat's best és Tigerio márkájú cicaalmot. Nem a legolcsóbb, de a nagyobb kiszerelés sokáig elég, és elégedettek vagyunk.
2022. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tigerino canada


Nem olcsó, cserébe talán a legjobb.

2022. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Tigerino tényleg nagyon jó :D Valóban drága, de ha egy sima cicára veszed, akkor két hónapig elég, ami azt jelenti, hogy havonta 1500... Nem egy nagy összeg, de cserébe nem esik szét a csomósodó alom, amikor kiszeded és nem öklendezel alomtakarítás közben a szagoktól (mert nincs). Anya cicáit szoktam még ellátni, amikor megkér rá, ő a Sparból veszi az almot, de az valami borzalom :(
2022. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, szerintem nem is drága. Az előző ezekhez képest drágább volt.
2022. jún. 22. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Fressnapfból a rózsaszínes/lilás Multifit vált be a legjobban. Sokáig a sárgát használtuk, de az arányaiban picit drágább és kisebbek a szemei, jobban széthordták a cicák. Ezzel ilyen gond nincs, nagyon jól csomósodik ès egyáltalán nincs semmilyen szag még közvetlen kaki után sem (ami nekünk mindig volt mèg fedett tálcával is). Takarítás közben sem érzek semmit, kellemes virágillatú az egész alom, de nem fojtogató mértékben. Szerencsére nem zavarja a macskákat sem az illatosítás.
2022. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!