Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet venni savannah...

Hol lehet venni savannah macskát és mennyiért?

Figyelt kérdés

Gyönyörűek,igaz nem lehet iylen cicám,de szeretném megtudni,h még is mennyi és hol lehet kapni,vagy egyáltalán lehet-e Mo.-on?

Köszönöm:)


[link]



[link]



[link]



[link]


Pár kép,aki nem tudja h néz ki ez a gyönyörű szép, nagy cicus:)


Köszönöm a válaszokat!:)


2010. szept. 19. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én láttam ezt a cicát a 101 kiscicában animal planeten, nekem is nagyon tetszett és tartanék de ott mondták hogy van olyan ország ahol tiltják a tartását mivel "veszélyes". (Szerintem nem) lehet hogy mo. is ide tartozik
2010. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Tényleg gyönyörű ^^ De sajnos úgy tudom, hogy itthon egyáltalán nem engedélyezett a tartása, és az USA-ban is kell hozzá egy bizonyos tartási engedély.

Ami az árát illeti, gondolom eléggé borsos, főleg, ha törzskönyvezett.

2010. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
itt van vmi XD [link]
2010. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Gyönyörű cíca...bár szerintem elég ritka ha van is és sztem nem is olcsó.
2010. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Meglepett, hogy mindenkinek tetszik:S

Nekem csak a füleivel van gond, mert szentem túl hosszúak és nagyok a fülei. Amugy a mintázata szép, de olyan nagytestű, nem macska méretű

Nekem az ocelot jutott róla eszembe.

2010. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm savannah cicákat tenyészt, övé a legnagyobb tenyészet Magyarországon. Ezt a honalpot nézd meg: www.bengali.hu Ő bengálit és savannat tenyészt és mindig az alommérettől függ nála h mennyiért adja de általában 100.000Ft körül :)
2010. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nemtudom, kerdezd meg tole:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1165993-mit-..

O csak ugy ingyen kapja, azt sem tudja, mihez kezdjen vele... -_-!

2010. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)Megnézem azt az oldalt!Köszi:)

100.000 ft-ért nagyon húzós és nem is hittem,h olyan olcsó, én is ekörül gondolkoztam,de az biztos,h nem lesz ilyen szép cicám:/Max,ha vhogy össze jön rá,de mivel 2 szeretnék főleg majd tenyészetre,akkor már 200.000e ft:/De gyönyörűek, így ahogy vannak, sztem épp az a szép,h ilyen nagyok a fülei:)

2010. szept. 20. 15:40
 9/19 A kérdező kommentje:

20:10-es érdekelne,h kb. hány éve tenyészti őket?:)

Ahogy elnéztem a képeket,ezek a Savannah cicák nagyon szépek,de még se hasonlítanak a Savannah macskákra,sokkal kisebbek és a pofijuk is más:/

2010. szept. 20. 15:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ize... Kedves kerdezo, szerintem a "tenyeszetre is javasolt" az jocskan 100 folott van...

Raadasul, a tenyesztes sem abbol all, hogy "veszunk ket ellenkezo nemu allatot, aztan..."

A tenyesztes draga hobby. A savanah szaporitokat meg szivem szerint agyonutnem egy kitomott nyullal. -_-! Mert ugytunik, ket even belul ok lesznek az uj yorkie-k... >_<

Nelegyenigazam.

2010. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!