Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált kiscicával mi a teendő?

Talált kiscicával mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma este találtam egy kiscicát teljesen egyedül egy forgalmas kereszteződés mellett,nem mertem otthagyni. Abszolút nem vagyok macskás,kérlek segítsetek.


Korra olyan 3-4 hetet mondanék,már magabiztosan jár,bár a fogait nem tudtam megnézni.

Eddig vízzel és laktózmentes tejjel próbálkoztam(cicás ismerősöm ajánlotta),a tejcsiből annyi ment le amibe belelépett és lenyalta a lábáról.


Holnap tudok elmenni boltba,tejpótlón/tápon kívül mit kell neki vennem? Illetve ebből tudnátok márkát ajánlani?


Hétfőn tudom leghamarabb dokihoz vinni,eddig semmi külsérelmi nyomot nem látok,nem váladékos a füle/szája/szeme/orra sem.


[link]



2022. jún. 19. 00:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hát most ott tartunk,hogy se a laktózmentes tejet sem pedig a tejpótlót nem kérte. Viszont az áztatott tápot és egy kis nedves eledelt szívesen evett, remélem nem ette túl magát.


Az almot már kétszer szépen használta. A simogatást nagyon nagyon szereti,és kezd kézhez is szokni.


Szerintem minden rendben van vele,de azért holnap elviszem az orvoshoz.

2022. jún. 19. 14:06
 22/26 anonim ***** válasza:
27%

20-as, inkább te hol nem látod? Olvastad az egész címkét? Ne csak az elejét... Pl


1. Premiernél

" Összetétel


40% marha (tüdő, hús, szív, máj),

31% ivóvíz, 20% csirke (hús, szív), 8% vad (hús és állati eredetű melléktermékek), 1% ásványi anyag."


Ez 68%.


2. Select Goldnál

"Összetétel: 72% csirke (húsból, szívből, nyakból, májból, zúzából), 26,9% ivóvíz, 1% ásványi anyagok, 0,1% inulin."


Ez 72%.

2022. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21%
Belinkeled? Mert en vegigneztem par tapot es egyiknel se volt ez az osszetevo.
2022. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
Keress rá a neten. Premier és Select Gold konzerv macskáknak
2022. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A Premiere száraztápnak tényleg köze sincs a 60-70 százalék húshoz. A sterilized szárnyas pl 28% baromfihússal kezdődik, utána burgonya jön.

A fácános grainfree is csak 14+14% hústartalmú.

2022. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy dagadt jószág lesz belőle.
2022. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!