Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes cicákat tejpótlón...

6 hetes cicákat tejpótlón felnevelni?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 cicát szerintem kicsik még.. Esznek maguktól az igaz, cica konzervet kaptak enni kB 6 hetesek lehetnek 1-2 nap míg ide ér a tejpótló addig nem lesz baj? Nagyon féltem őket, sajnos nem tudtam vissza utasítani őket mert az anyjuk eltünt állítólag, így hamarabb nekem adták. Tanácsok?

2022. jún. 19. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat hetesen már szilárdat esznek, semmi szükségük tejpótlóra.
2022. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Kölyöknek való kaját adtál nekik remélem. Sokszor kell keveset, 3-4 óránként. Lehet párizsi, májkrém is, kevés, apró darabokban. Kibírják a tejpótlóig. Utána ha megérkezik, azzal támogathatod még a fejlődésükrt, de ebben a korban már esznek szilárdat is.


Én cicámat 7 hetesen kellett elhozzuk, addigra evett már szilárdat, alutasakosat kapott, szépen ette, pikk-pakk behozta a lemaradását. Nagyon pici volt, kb 4 hetesnek nézett ki, doki be se merte oltani csak kis idővel később.

Most már brutál nagy cicc lett belőle🤗

2022. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket mint a párizsi meg a májkrém, semmiképpen! Teli van fűszerekkel, sóval, még egy felnőtt macskának is szétcseszi a veséjét. Nem nekik való.

Junior macskatáp kell, lehetőleg gabonamentes és minél magasabb hústartalmú. Emellett kell még nekik friss víz ami mindig elérhető, és slussz. Semmi egyéb hülyeségre nincs szükségük.

2022. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Száraz kölyöktáp már simán mehet 6 hetesen.
2022. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!