Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális,h az állatorvosom...

Normális,h az állatorvosom nem engedi,hogy vizsgálatnál bemenjek a cicámmal?

Figyelt kérdés
Az Auróra utcába járok egy igen tapasztalt dokihoz,elég jóban is vagyunk,de a covid óta nem mehetek be,csak a bejáratnál nézhetem üvegfalon keresztül,ahogy a rémült cicámat vizsgálja.Rossz nézni, mennyire szenved a doki és a cicáim is,amikor a körmüket vágja.Előtte le tudtam őket fogni,a közelségem megnyugtatta őket,de most egyedül kell megoldania.Valakinek v ilyen tapasztalata?jó lenne,ha olyanok is írnának,akik ehhez a dokihoz járnak!

2022. jún. 21. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez az orvos döntése, majd az asszisztensei segítenek neki. A macska meg túléli, nem fáj neki, csak rémült, de majd ha hazavitted megnyugszik a "trauma" után. Vagy ha nem bírod nézni, menj kozmetikushoz vagy másik dokihoz, mert nem mindenhol van így, nálunk még az aktív covid alatt is be lehetett menni (nyilván maszkban)
2022. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Amíg a covid úgy volt h oltás nem állt rendelkezésre is bemehettem a vizsgálatra, csak maszkkal.


Doki se hermetikusan van lezárva 7/24, valahogy bejut a rendelőbe is, nem? Vagy szkafanderbe öltözik ha kimegy az utcára? Nyilván nem.


Elhiszem h őt ez nyugtatja meg, de ilyen helyre meg nem mennék többet mert a macskámat (és ezáltal engem is) meg az nyugtat meg, ha bent lehetek vele. A mi kettőnk nyugalma meg toronymagasan veri a dokiét nálam 🤣

2022. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről nem hallottam
2022. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom... ha egyre gondolunk, az alagsorira, nekem sose volt szimpi az a doki (pedig anno nekem is úgy ajánlották, hogy mekkora szakember). Eleinte hozzá jártunk anno a kutyámmal, de sokszor azt éreztem, hogy fingja sincs semmiről, csak a pénzt húzza le - és eleve elég masszív árakkal dolgozik, vagy legalábbis akkoriban dolgozott.


Egyébként tekintve a rendelő méretéből még érthető és megmagyarázható lenne a covidra tekintettel, de én azt gondolom, hogy az állatorvosnak első sorban az állatok igényeit kéne figyelembe vennie - pl. hogy retteg a gazdi nélkül.

2022. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Nincs a dokinak asszisztense,egyedül dolgozik,ezért is írtam,h rossz nézni,amikor egyedül fogja le a cicáimat,és úgy küzd velük,én meg tehetetlenül nézem kintről!A szaktudásán túl az a másik nagy előnye,h10percre van az otthonomtól,és nem kell a cicákat áthurcolásznom a fél városon,mert kocsim nincs,alapvetően a belvárosban nincs is szükségem rá!Utolsó:igen,az alagsorira gondolok,és bárkit kérdeztem róla,mindenki dícsérte,és a covid előtt nem is v semmi probléma vele.Én a lehúzással sem értek egyet:vannak cicás ismerőseim,és többszörös áron dolgozik a többi doki!
2022. jún. 22. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Magyarországon élek, de az én állatorvosom se enged be senkit a rendelőbe covid óta.
2022. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most külonleges helyzet van a covid miatt, nem tudsz mit tenni. Én biztos sirnék, vagy várnék, hogy mikor mulik el ez a nyavalya.Mármint a covid. Én nem adattam be oltást sem, idős vagyok, nyugiban vártam, mi fog történni. Ha dicsérik az orvost emiatt ne hagyd ott, most, hogy irok már nincs covid.
2023. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a válaszokat,azóta rendeződött a helyzet a dokival!:)
2023. jan. 23. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!