Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, hogy a macskám...

Honnan tudom, hogy a macskám süket e?

Figyelt kérdés
Néha felfigyel a hangokra, a nevére nem, a zenére se mindig. De van hogy a cicicra felfigyel, vagy csörgő hangokra. Szóval ilyen mikor hogy. 7 hetes a kiscica. Ez normális vagy nem? Full szürke a macska.

2022. jún. 22. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nevére nem fog még 7 hetesen hallgatni. A zene sem szokta a macskákat különösebben érdekelni :) Ha a cicicre és a csörgésre felfigyel, akkor valószínűleg nem süket.
2022. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a zajokra felfigyel,meg felkel akkor biztos nem. Ha szeretnél teljesen megnyugodni, akkor az állatorvos biztosan meg tudja mondani.
2022. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, amúgy azt felejtsd el, hogy a nevére úgy fog hallgatni mint egy kutya.
2022. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem valószínű, hogy süket.

A macska nem reagál mindenre, csak akkor és arra, amire ő akar. Az enyém tudja a nevét, van, hogy odajön hozzám, ha szólok neki, van, hogy a fülét se mozdítja.

2022. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nevükre az én cicáim se reagálnak, csak a cicc-re, a konzervdoboz nyitóhangára és a kapu nyitódására általában :) Ne aggódj, valószínűleg nem süket, de ahogy előttem is írták, állatorvos biztosra tudja mondani :)
2022. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!