Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen furcsa szokása van a...

Milyen furcsa szokása van a macskádnak?

Figyelt kérdés

Ha a kertben labdázok a kutyával, akkor a macskát is kiengedem és ő is kergeti a labdát, vissza is hozza :D

Nálatok van valami hülyesége a macskának?



2022. júl. 3. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszagoltattam vele valamit, mindig elnézett előtte balra majd csak utána szagolta meg.
2022. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha simizem mindig csak fél percig engedi de addig nagyon hangosan dorombol és bújik hozzám, azután arrébb megy, hogy ne érjem el és néz rám, hogy menjek utána és simizzem. Én utána megyek, és kezdődik előröl az egész XD
2022. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Néha megveri a tacsinkat ok nélkül akár. De volt olyan, hogy a kutya a kezdeti időszakban megkergette, a macska meg bosszúból elbújt előle, és a hátára ugrott, nyakon harapta és nem szállt le róla, amíg le nem vitte a földre a kutyát. Egyébként meg összebújva alszanak. :D
2022. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Imád az ajtófélfa mentén, függőlegesen, fejmagasságig felugrani és így megijeszteni 🤣🤣🤣
2022. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha eldobom a kis csörgős labdáját, visszahozza és leteszi elém. Dobás közben még fel is ugrik, és van hogy elkapja a levegőben.

Illetve ért bizonyos szavakat. Nem egy nyávogós fajta, de ha ránézek és megkérdezem hogy "Éhes vagy?", akkor rám nyávog egyet és bemegy a konyhába, ahol a kajáját szoktam összekészíteni neki.

2022. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4. ezt nekem is csinálja! :D Plusz ahogy fent van a levegőben, onnan elrúgja magát és vízszintesen repülve megy el oldalra.

A játék visszahozás is megvan, ill. szeret beáztatni dolgokat, majd hosszasan nézve és mancsozva kielemezni, hogy mi történik vele, szívogatni ki belőle a vizet és újra elmerítgetni. Állandóan benyit a mosdóba, lecsukva kell tartani a wc-t, mert már abba áztatta volna a zoknim..

Sok dolgot mancsból eszik, pl. az édesburgonyát és a dinnyét, de vizet is iszik a talpszőréről. Rászúrja a körmére és odaveszi a szájához ami puhább kaja.

Elég csak felsóhajtani, hogy hú de meleg van, szellőztetni kéne, beülnél addig a dobozba? És beül a hordozóba.

A legkirályabb, hogy tud trükköket is kajáért cserébe. Fekszik, forog, pörög, szurikáta, pacsi a repertoár.

2022. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok, bakker nekem is beáztat dolgokat... A vizes tálkájába tunkolja a játékait 🤣 akkor is ha olyan nagy hogy bele se fér, akkor csörömpöl vele mint az atyaúristen!


És úgy iszik h előtte egyik maccsal lobozza a vizet (és kipacsálja) majd lenyalogatja a lábáról (ujjai közötti pamacsszőreirő).


Játékait csak hurcolássza. De a papírgalacsint visszahozza és újra el kell dobni neki...


Sztem egymás alteregói a macskáink 🤣🤣🤣

2022. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!