Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fosik mindent össze a...

Miért fosik mindent össze a cicám? :S

Figyelt kérdés
Hozzá van szokva a macskaalomhoz, de egy ideje azzal szórakozik, hogy a zuhanyba és egyéb helyekre fosik.. Ezzel jelzi, hogy beteg, vagy csak bosszút áll valamiért?
2010. szept. 20. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem beteg
2010. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Bosszút áll? te normálisnak vallod magad, hogy ilyeneket beszélsz össze-vissza?

Vidd orvoshoz a szerencsétlent, mert valami baja van, ha a macskák megfeledkeznek a szobatisztaságról, az valamilyen gondot jelez.


Bosszút áll... ez az év dumája.

2010. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi most találtunk egy kiscicát,és ő is hozzá lett szoktatva az alomra, de most ő is fosik :$

De őt már kezelik a betegsége miatt.

2010. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okosgyereeeeek vedd komolyan a bosszútáll részt (Y)
2010. szept. 20. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz, vidd el dokihoz! jobbulást a cicának! :)
2010. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

20:13

A macskák igenis bosszúálló típusok... nem egy példát tudnék mondani, és nem csak én...:)

A kedves kérdezőnek meg: nem cseréltétek más fajtára mostanában a macskaalmot? Nekem is volt ilyen, sőt még a szőnyegre és kanapéra vizelt, pedig már egy hónapja le volt cserélve az alomja, aztán visszatértünk a régihez, és utána semmi nem volt már. Remélem neki is csak ez a baj, de ha mégsem, tényleg érdemes elvinni egy állatorvoshoz!

2010. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hajaj..rendben, holnap elugrok vele a dokihoz, mert nagyon úgytűnik, hogy beteg :S

köszönöm mindenkinek

2010. szept. 20. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy szimplán csak nem az alomba végzi a dolgát, vagy megy a hasa! Ha hasmenése van akkor orvos!
2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

20:16

Akkor valószínűleg csak én vagyok olyan gazdi, hogy úgy bánok a macsekommal, hogy nincs miért bosszút állnia.

Amúgy értem magát a bosszúállást, és tudok a macskák rafinált természetéről is, ami ezt illeti, de a fosást összehozni a bosszúval nagyon gáz.

Az is biztos bosszú lesz, mikor kifekszik egy autó elé és kilapul :)

Bár a kérdező azt mondta, hogy ez a megjegyzése csak (Y) volt, ki tudja.

2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!