Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy ideje nem eszi...

A macskám egy ideje nem eszi meg a nedves tápot, ez miért van?

Figyelt kérdés

A legjobb minőségű száraz és nedves tápot kapja, nedvesből próbáltam többfélét is, de nem eszi meg már egyáltalán, csak a szószt nyalogatja le róla.


A macskának látszólag semmi baja, ugyanolyan energikus és játékos, mint amilyen mindig is volt, oltva van, benti macska, a száraz tápot rendesen eszi, illetve az itató kutjából folyamatosan iszik, és viszonylag sokszor iszik.


A széklete is normális.


2022. júl. 12. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Unja.


Nálam is ez volt régen. Egy ideig falt egy típusú tápot, aztán megunta.


Nem tudom mit kap, de ajánlom a Solo tápokat. 100% hústartalom, különleges ízek. Nálunk ez mindig elfogy, és az Állatorvostudományi Egyetemen ajánlották.

2022. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Real Nature Wildernesst kap most, a Solo-ról még nem hallottam, de ránézek, köszönöm szépen a javaslatot.
2022. júl. 12. 14:28
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Real Nature Wildernes nálunk nem jött be. Ugyan ez volt. A szaft lement, de a többi maradt.


Vagy nem ízlik neki vagy ha eddig is ez ment csak most hanyagolja, akkor tényleg unja.

2022. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A száraz tápból eszi ezt a márkát, nedvesből, se a Royal Canint, se a Purina One-t, se a Multifitet, se a Premiere (vagy melyiket), se a whiskast, se a penny-set, semelyiket nem eszi meg már. A szárazból viszont azóta többet eszik mióta "leszokott" a nedves tápról.
2022. júl. 12. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is csak a szószt nyalogatta le róla. Pár hete átköltöztünk kertes házba, így ki tud járni a kertbe ha akar, aludni bent szokott. Sokkal jobban érzi magát, mint 100% benti cicaként és azóta megeszi a husit is, pedig ugyanazt a tasakot kapja. Összefüggés bármi lehet, nem tudom ... én ezt tapasztaltam.
2022. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
6os, te normális vagy? Éheztesd magadat te....
2022. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj, ha nem eszik nedveset.

Amiket felsoroltal, abbol egyebkent is max a premiere az ertekelheto kategoria, a tobbi csak felesleges, ures kaloria, sokat nem tesz hozza a macska egeszsegehez.


Ha megeszi a jo minosegu tapot, akkor nincs baj.

2022. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
ó bammeg. Vegyél neki kaviárt, azt biztosan szeretni fogja.
2022. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os biztosan el van rontva a gyomrocskája, ilyenkor böjtöltetni kell. Nekem 3 macskám van 1x játszották el hogy a minőségi kaját nem ették meg. Volt egy kis kajaszünet hogy megértsék a helyzetet, azóta soha nem fordul elő olyan hogy kaját adok nekik és nem eszik meg.
2022. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a nedves táp állaga nem jön be. A miénknél is próbáltunk sokfélét most a steril macskáknak való proplant eszi mellé meg a 6 halas orijen száraztápot.
2022. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!