Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám nyakra cseppentős...

Macskám nyakra cseppentős féreghajtót kapott, mosakodásnál belenyalt, nem tetszett neki, okozhat nagyobb gondot vagy mossam inkább le?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Na, többet nem fog belenyalni az is tuti 🤣


Nem lesz tőke baja, számolnak azzal a gyártók h rányalhatnak, több állat esetén, egymásról is lenyalhatják. Egy egész nyakörvet ne egyen meg belőle mondjuk, de akár ennek megnyalása, akár cseppentés helyének megnyalása nem okoz gondot.


Frontline-t pl kölyöknek is lehet adni, ők érzékenyebbek is, mégis.


Meg a bőrén is szívódik fel, ha mérgező lenne rájuk nem lehetne cseppenteni, nyakörvben rájuk adni.

2022. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*tőle
2022. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha belenyalt mosakodásnál, akkor nem jó helyre lett cseppentve.

Pontosan azért szokták a cseppentőst tarkóhoz, lapocka közé nyomni, mert ott nem éri el mosakodásnál sem.

2022. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as: pontosan odanyomtam, ahova kell, miután bőrtáplálót is kap pont oda, soha nem volt gond vele. Ennek a nyelve sajnos elér odáig, úgy ki tud csavarodni.
2022. júl. 12. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nálad a pont. A kérdező rossz helyre cseppentette.


Ha frissen, meg a száradás előtt belenyalt, akkor valószínűleg hányni fog és rossz közérzete lesz. Legközelebb olvasd el a használati utasítást és tartsd be, mert nem véletlenül írják oda a dobozra, meg még külön a papírra is. Az mindegy, hogy a lenyalás után lemosod-e vagy sem.

2022. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kell kioktatni. Ha tudsz olvasni, láthattad, hogy írtam, hogy jó helyre nyomtam. 20 év alatt párszor már csöpögtettem.
2022. júl. 12. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy a kérdezőnek nem macskája van, hanem flerkene, mindent értek.


Ha úgy működik, mint egy macska, akkor bágyadt lehet és hányhat. Nagyobb baja nem lesz.

Legközelebb figyelj rá jobban, de húsz év után ezt már magadtól is tudhatnád.

2022. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

#7

A kérdezőnek macskája van, viszont erősen hiányos anatómiai ismeretekkel rendelkezik, amit az elmúlt húsz évben nem tudott pótolni.

2022. júl. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem, köszi a segítséget. Ennyi ésszel, amennyi nektek van, kinn kéne tüntetni a hídon... :)))))
2022. júl. 13. 06:06
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Mégis te kérsz segítséget tőlük kérdező. Hogy is van ez?
2022. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!