Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szolgája vagy a macskádnak?

Szolgája vagy a macskádnak?

Figyelt kérdés
Hogy tekint (le) rád a macskád?
2022. júl. 13. 09:45
 1/10 gagexbabexx válasza:
100%
Nem? :D Természetesen én gondoskodom róluk, de nem vagyok a szolgájuk. Ők is szeretnek engem, mindig bújnak, meg dorombolnak<3
2022. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

A mi macskánk az első nap kiosztotta, hogy kinek mi a szerepe.

- Én vagyok a konzervnyitó, és alom takarító. ( csak nekem hisztizik, hogy a 2 órával korábban kitakarított almot újra takarítsam ki)

- férjem a masszőr, hát, és hasvakaró, játékfelelős.

- nagy fiam a játékfelelős, és hálószoba társ.

A macska nos ő az élő isten ( szerinte)

2022. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk úgy éri el az alomtakarítást, hogy akkor használja, mikor leülünk enni, illetve ha nem vagyunk otthon mindig megvárja, hogy hazaérjünk. Nehogy már ő ezt bármeddig is szagolja, azonnal vidd ki!!!!!
2022. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 én is így látom, szerintem az első válaszolót annyira manipulálják, hogy még nem nyílt fel a szeme.
2022. júl. 13. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Micsodaaaaaaa?? De még hogy! Nagyon elkapattam, dehát annyira a szívemhez nőtt már az első perctől kezdve :)
2022. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Olyanok mintha a gyerekeim lennének. Nálunk nem libernyák nevelés van ahol a gyerek a főnök.
2022. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenféle nevelés ellenére, sokszor van hogy főnöknek hiszi magát. És szerintem mindig is annak hitte magát, de ettől függetlenül az évek során megtanulta hogy itt vannak szabályok.
2022. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Én imádom a cicám, ő a mindenem,bármit megtennék érte/neki.
2022. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szimbiózusan élek az enyémmel, már 3 éves, de konkrétan még mindig azt hiszi, hogy én vagyok a cicamamija :) Folyton jön utánam, egy percre sem veszít szem elől. Nagyon-nagyon ritkán rosszalkodik, mert ha csak rászólok hogy "nem" (és ezt ugye nem a megszokott kedves hangsúllyal) akkor tiszta "lelkibeteg" hogy haragszom rá (pedig nem).

Rengeteget játszunk, bújócska, fogócska, lézer stb. Megvan a napi összebújás is, éjjel is végig a közelemben (mellettem) alszik.

2022. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*szimbiózusban
2022. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!