Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hónapos kortól felnőtt táp...

10 hónapos kortól felnőtt táp a macskának?

Figyelt kérdés

A Real Nature Wilderness Adult tápokra gondoltam, amiben nagyon széles választék van, 90+%-os hústartalommal. Kiegészíteném malátával, taurinnal, mindenféle egészséges jutalomfalattal és vitaminos pasztákkal.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Beteg a macska? Vagy miert akarod agyon vitaminozni? Azert a jobol is megart a sok.


Egy jo minosegu tapban minden benne van, kulon annyira nem kell mar semmi, max a szorcsomok ellen paszta. Kuraszeruen lehet neki adni ezt-azt, ha nagyon ragaszkodsz hozza, de felesleges egyszerre nagyon sok mindennel tomni a macskat, ha az etrendje rendben van.

En 1 eves korig adtam neki amugy juniort, de nem lesz baja a felnott taptol sem.

Azert azt jo ha tudod, hogy nem 90+% hus van bennuk :D Igazabol egyik tapban sincs ennyi hus ugy tudom.

Erdemes elolvasni az osszetevoket minden tap eseteben.

2022. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!