Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vízszerűt hányik a kiscica....

Paradicsom31 kérdése:

Vízszerűt hányik a kiscica. Miért?

Figyelt kérdés

Kedden hoztunk ide egy kb 8 hetes kiscicát. Szerdán kapott féreghajtót. Egészen a mai napig teljesen jól volt, de ma délután észleltem, hogy gugyorog a hasa, és nagyon nyaldossa az orrát, nagyon nyávog, majd vízszerűt hányt. Ebben ételdarabkák nem voltak, tényleg víszerű volt. Ma már kétszer hányt.

Esetleg sok lehet a sava? Vagy épp ellenkezőleg? Ma sajnos már nincs állatorvos. Mit csináljak vele?



2022. júl. 17. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Étvágya van? Játékos?
2022. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, evett ma rendesen, és a hányás előtt- és után is játszott.
2022. júl. 17. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém a lenyelt szőrtől és növényektől szokott vízszerű, habosat hányni. Vegyél neki emésztés-segítő pasztát. Nagyon szeretik és ártani se árthat. Ha rendszeresen hány és nincs mondjuk étvágya, nem játékos stb, akkor irány az állatorvos.
2022. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs nagy baja. De azért vidd el állatorvoshoz, hogy tuti legyen, hogy nincs nagy baja.
2022. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudnál konkrét terméket a pasztára, illetve, hogy hol tudom megvenni azt?
2022. júl. 17. 19:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nem habos, tisztára, mintha víz lenne.
2022. júl. 17. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez vált be: [link] Állatpatikában vettem, de biztos van nagyobb állateledel boltokban és netről is lehet rendelni.
2022. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kétszer hányt, azóta szerencsére nem.
2022. júl. 17. 20:25
 9/9 A kérdező kommentje:

FedorCat nevű féreghajtó pasztát kapott. Ott fel van tüntetve mellékhatásként a nyáladzás és hányás is.

Nyáladzik, azért nyalja az orrát, meg ,,nyammog".


Szerencsére azóta nem hányt, illetve evett most egy kis husit, és éppen játszik, jó kedvű :)

2022. júl. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!