Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a ketrec megfelelő macska...

Ez a ketrec megfelelő macska kifutóna?

Figyelt kérdés

[link]


Rendeltünk macska kifutót, de készlethiány miatt visszamondta a cég, és csak 1,5x1,5x1,5 volt raktáron, ami nagyon kicsi. Azt se tudják, lesz-e a nagyobból a közeljövőben, így már tyúkketrecek között nézlődünk, mert készen egyszerűen nincs macskáknak való.



2022. júl. 22. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez max kiülni nézelődni jó, mert annyira kicsi, hogy futni nem tudnak benne.
2022. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor nevezzük ketrecnek, mindegy.


az érdekel, h megfelelő-e, bírná-e a háló stb. berendeznénk természetesen.

2022. júl. 22. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

De hogy akarjátok kihordani a macskát hogy közben ne szökjön el?

Macskakifutót egyénileg szokott gyárttatni az ember, az egyik ablak "köré" hogy simán ki-be tudjanak mászkálni. Ennyi pénzből lehet nagyon faszát csináltatni ami tökéletes a célra, és még "házkapcsolatos" is az ablakos megoldásnak köszönhetően.

2022. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb ha magad csinálod.
2022. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akár még jó is lehet. Amikor a sajátunkat építettem, akkor 1.4-es ponthegesztett hálót javasoltak, de valahol még azzal is riogattak, hogy a macska az 1.6-osat is kirághatja.

Na az én macskám az üvegszálas szúnyoghálót se piszkálja, esze ágában sincs drótot rágni. Bőven elég lenne neki a 0.6-os csirkeháló.

Innentől pénztárca kérdése.

2022. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5:


igazából attól is félek, hogy mennyire lehet stabilan rögzíteni a fémvázhoz a hálót, hogy ne búljon ki közte...

2022. júl. 22. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát "IKEA". Ahogy látom kábelkötővel kell rögzíteni, én ezt dróthuzallal váltanám ki, mert a kábelkötőt hamar megeszi az idő. Azzal akár egyenként rögzíthetsz minden szemet.
2022. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből én csináltatnék egy fa keretet és behálóznám. Nagyobb, masszívabb, olcsóbb lesz, és kialakítható rá a megfelelő duplaajtó is pl.
2022. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

A 6 m2 115e, a 16,5 m2 152e.

Sokkal jobban megéri a nagyobb.

2022. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!