Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lenne értelme átalakítani a...

Lenne értelme átalakítani a macskának az ágyneműtartót?

Figyelt kérdés
Nemrég fogadtam örökbe egy cicát, és mindig az ágyam alatt tanyázik. Nem azért mert fél (rendesen kijön kajálni, bújik, játszik stb) csak szeret ott aludni meg mászni. Tulajdonképpen táskák vannak benne, függöny, téli ruházat, és ágynemű, szóval elég kevés a hely. Arra gondoltam hogy ezeknek egy részét átpakolnám és tennék be a helyükre puha plédet, meg párnákat a cicának. Viszont lehet hogy pont azért van ott, mert a macskák szeretik az ilyen szűk helyeket, és ha átvariálnám már be se menne.

2022. júl. 22. 16:47
 1/4 anonim válasza:
5%

Még félénk azért bújik oda szegény, ismeretlen neki minden. Nem olyan drága egy fekhely, meg akár csinálhatsz neki egy saját kis kuckót is ha nincsen sok pénzed, az is megfelel.

Viszont ha nem tudsz rá költeni, akkor nem értem miért vitted haza, egy állatról gondoskodni kell és igencsak fontosak az anyagiak ha pl.orvoshoz kell vinni, vagy ne adj isten műtét lenne

2022. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Macskának szerintem felesleges kuckót kialakítani. A mienk 90%-ban mindig megunja az aktuális helyét és máshol telepszik le 1-2 hónapig. Lehet ha most felforgatod a helyét, ki is szokik onnan. Persze egy próbát megér, de ne áldozz rá pénzt, meg sok energiát. :D
2022. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jézus hol volt itt szó pénzről? Nem azért nem veszem meg neki a cica fekhelyet merr csóró vagyok, hanem mert ha ott szeret lenni akkor nem fog nekem a szoba közepén aludni, az ágy alá pedig szerintem logikátlan lenne egy fekhelyet berakni. Imádom hogy van az a mondás, a minden út Rómába vezet... na a gyakorin meg minden állatos kérdés oda vezet, hogy a kérdező sz*r mert biztos nincs pénze állatorvoshoz vinni. A válasz másik felét, illetve a második választ köszönöm.
2022. júl. 22. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Első de egy bunkó vagy, eza rossz indulat ....borzalmas...
2022. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!