Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicáimnak nagyon csipás a...

Kiscicáimnak nagyon csipás a szemük. Már kamilláztuk, de nem segít. Egyik szeme az egyiknek már be van dagadva, szegény alig tudja kinyitni. Már négy hete tart kb. Elmúlik vajon idővel? Mit javastoltok, mit kezdjek? Hogyan segítsek rajtuk?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos esetleg? A kamilla meg csak még jobban kiszárítja.
2022. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 4 hete nem vitted őket orvoshoz ...
2022. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamillát NE! Azzal csak rontasz rajta!


Ha baja van egy állatnak, SOSE kezdd el otthon kezelgetni, mert jószándékból is csak ronthatsz rajta.


Például lehet, hogy már elmúlt volna, de pont a kamilla-kezelés miatt húzódik el. De más is lehet a háttérben, vidd orvoshoz!

2022. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan segítsek rajtuk?""

Ha igazán segíteni akarsz rajtuk, mihamarabb viszed őket állatorvoshoz.

Ő látni fogja, amit kell, nem pedig látatlanban írogat.

2022. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

4 hétig mi volt az ok ami miatt nem tudtad elvinni? Ilyenkor mindig az a válasz, hogy "még gyerek vagyok, nincsen autónk, másik faluban van az orvos stb stb "

Neked most melyik? 4 hét alatt egy nap nem volt amikor el tudtad volna vinni? Vártad, hogy elmegy magától vagy mi? Ilyen ember ne tartson már állatot, felelőséget vállaltál érte amikor hozzád kertült. A felelősség nem annyi, hogy jajj de szép. Ha beteg orvoshoz kell vinni..

2022. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell túlspilázni, valszeg csak macskanátha. De akkor is csak orvos tud nekik megfelelő szemcseppet adni, meg szurit.
2022. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el, és vegyél neki szemkenőcsöt, pl. Ophtocycline-t, 2 nap alatt rendbejön a szemük.
2022. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia . A mieinknek valami gyulladásos betegsége volt , ugyanazokkal a tünetekkel , mint a tieidnek . Az állatorvos egy negyed tabletta antibiotikumot írt fel. Kb. 7 hétig adtam be nekik , mostmár teljesen jól vannak . Remélem segítettem
2022. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok , elnézést nagyon elírtam . 7 napig kaptak antibiotikumot

Sajnálom ha ezzel felbosszantottam az itt lévőket .

2022. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!