Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig fog félni a cicám?

Meddig fog félni a cicám?

Figyelt kérdés
Véletlenül ráléptem a három éves cicám lábára, műtét után vagyok már itthon, kicsit megbillentem. Nagyon keservesen nyávogott, azóta fél tőlem, elbújik, és ahogy néz rám, még sírtam is, annyira sajnálom. Az én békés, nyugodt cicám most azt hiszi bántani akartam.:(
2022. júl. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Csak besértődött, ne aggódj, túl lesz rajta hamar. Látnád az én három nagyságos kisasszonyom mit képes leművelni ha valami máshogy történik ahogy ők szeretnék, vagy ne adj isten rálépünk, beléjük rúgunk véletlenül, mert nem látjuk hogy a lábunk alatt tekeregnek. Ha nem vérzett, nem sántít, nincs neki bedagadva akkor nyugi. Ellenkező esetben egy dokinak mindenképp mutasd meg.

Nagy drámakirálynők/királyok tudnak lenni, ha akarnak.

2022. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ!
2022. júl. 30. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Simogasd minel tobbet hogy lássa nem kell félnie toled. Idővel megnyugszik.
2022. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodott a cicám, délután már együtt aludtunk. :)
2022. júl. 30. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!