Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet macskának nyers csirkeme...

Lehet macskának nyers csirkemell filét, cs. Fejet adni?

Figyelt kérdés
És a ha esetleg a csörét megeszi lehet valami baja ?
2010. szept. 22. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz, de azért figyeld, miközben eszi, főleg ha még nem felnőtt cica. az enyémnek egyszer egy porc beleragadt a fogába, nekem kellett kiszednem. de szerintem egy ilyen 10000-ből egy evésnél fordul elő :)
2010. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talált cica kb:1-1,5 éves lehet !
2010. szept. 22. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár milyen csirkenyesedéket adhatsz neki, imádni fogja=) Disznó és egyéb állatból származó dolgokat viszont főzés nélkül ne add neki.De a macskának húson kell élnie=)
2010. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
A macska nem dögevő. Talán megeszi, de miért kell ilyen szarokkal etetni? Legalább főzd meg neki.
2010. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám nagyon finnyás, alig hajlandó valamit megenni. Bezzeg ha vágom fel a csirkemellet, rögtön ott terem a kis piszok! Persze csak a "sallangot" kapja, kicsit drága mulatság lenne...a fej az kicsit más kategória, azt még nem próbáltuk.
2010. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én azért kicsit át szoktam neki sütni előtte, nem szeretném ha elrontaná a pocakját emiatt!
2010. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi az hogy dögevő? Élve egye meg, vagy ezt mégis hogy gondolod kedves 3.? Olvasson akárki akárhol utána,de a macska igenis húsevő állat és a számukra hasznos dolog nyersen van a csirkehúsban. Akár milyen husit lehet nekik adni,de még csontot is... nem,nem fog a torkán akadni. El se hinnéd milyen csontot el tud rágni egy macska azért hogy a velőhöz jusson=) A többit a férgek és egyéb betegségek megelőzése miatt meg kell főzni.
2010. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alkalmanként és/vagy kismennyiségben bármikor, csak a csontot le kell darálni.


Nagyobb arányban nemigazán, mert felborítod a tápanyag egyensúlyt (ami elvileg a tápokban be van állítva). A foszfor/kalcium arány elég kritikus, az E vitaminnak az ideális arány 70-130%-a között kell lennie, és a taurin.(belsőségek) arányának is megfelelőnek kell lennie, ami annál nehezebb, mivel hosszab fagyasztóban tárolás, ill. mikrosütőben melegítés során lebomolhat.

2010. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!