Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elhullott állat elszállítása?

Elhullott állat elszállítása?

Figyelt kérdés

Van egy oldal, amely kifejezetten elpusztult állatok elszállításával foglalkozik. Azt írták, hogy mindegy hogy úton, parkban, vagy bármilyen közterületen is van.

Van egy döglött macska az út szélén, amerre munkába járok és már iszonyú büdös. Gondoltam îroo nekik egy emailt. Ez (kiemelem: a 23. Kerületben van). Erre visszaírnak, hogy keressem fel a 22. kerületi önkormánszatot. Most ezt hogy gobdolják akkor? Most csak azért írjak magának az önkormányzatnak? -_-

Ahová egyébként sem tartozok egyáltalán - jó, tudom ez nem kizáró ok - de miért írnék a 22. kerületinek, ha ez a 23. kerben van. Gondoltam ennyit azért megteszek, mert más szerint ott rohadhat el.



2022. aug. 5. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Írjál, és csatold hozzá az ő levelüket.

Megoldást szeretnél vagy puffogni az idióta bürokrácián?

2022. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

FÖRI - Állategészségügyi Szolgálat

+36 1 347 0830


Vagy keress rá a helyi gyepmesteri szolgálatra és ott jelentsd le.

2022. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Itt vidéken az önkormányzatnak kell szólni és ők elszállítják az elpusztult állatot.

Persze, csak akkor, ha például közvetlenül úton van, mert akkor balasetet is okozhat az elhullott állat!

Ám, ha egy mező közepén van, az nem érdekli őket sem.

Bár, számtalanszor látni járdák mellett is csontra lerothadó macskákat...

2022. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első, nem puffogni akarok, csak gondoltam tenni próbálok a dolog érdekében. Akkor én kérek elnézést. A macska amúgy nem az úton van, hanem mellette egy füves részen. A többieknek köszönöm a választ.
2022. aug. 5. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!