Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor vemhes egy macska?...

Mikor vemhes egy macska? Évente hányszor?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, kétszer, tavasszal és nyár végén szülnek. Egy hosszabb (5 hónapos) külföldi út után most trétem haza, és az eddig (kissé vézna) lánymacskámra rá sem ismerek, olyan kis dagi (nemcsak a teste, a feje is). Testvérem szerint nem terhes, csak téli bundát növesztett. Szerintetek ez igaz lehet? (Már volt egyszer vemhes, és akkor nem hízott meg egyáltalán.)
2008. dec. 21. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mivel a cicát nem látjuk,így nehéz megállapítani,az én cicám is nőstény,a dokink szerint fitness-macska,mert nyáron egyenesen gir-nyau,de most,hogy megnőtt a téli bundája,rá sem lehet ismerni,kis dagi lett ő is,de nem vemhes,mert szobában tartott,és nem lehet kitől.Egyszerű egyébként,tapogasd meg óvatosan a pocakját,simogasd,ha kiscicák vannak,érezni fogod őket,ahogy rugdosnak mocorognak,vagy ha ez sem elég meggyőző,akkor keress fel egy állatorvost,ő többet tud mondani.


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, a mi lánycicánk is szült tavasszal, meg azelőtti ősszel is...azt hittük most megint terhes mert olyan nagy hordó pocija van, de megtapiztam a hasát és nem hinném h az...mikor voltak benne kiscicák, akkor lehetett érezni ilyen kis pici dudorokat a hasában :)
2008. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2szer
2009. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!