Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy a hasa a cicámnak...

Miért megy a hasa a cicámnak ettől a macskaeledeltől? Valamelyik összetevő rossz a macskáknak?

Figyelt kérdés

[link]



Nem tudom, jól másoltam e be, ez egy lidlben vásárol, szív alakú macskapástétom (?)

Imádja a macskám, meg van érte vadulva, de fosik utána



2022. aug. 9. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
beltartalmi értékek?
2022. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ára alapján alig lehet benne hús.
2022. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ócska egeszsegtelen táp, amiben alig van hús.
2022. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy minőségi, nem is gyakran eszi, néha veszem csak, mert egyszer vettem, és imádta, de nem kap sokat azért sem, mert tudom, hogy nem túl jó, és azért sem, mert fosik tőle😂
2022. aug. 10. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Minőségtől függetlenül lehet allergiás valamelyik összetevőjére vagy csak szimplán nem szereti.

Az én macskám egy évig falta a csirkés tápokat, most viszont már lassan egy éve rájuk sem néz, pedig több árkategóriát, márkát próbáltam. De egyszerűen nem kell, inkább 3 napig nem evett egy falatot sem (éheztetni meg nyilván nem fogom). Nincs semmi eü baja, ki lett vizsgálva, nem is allergiás, másfajtát eszik is rendesen, de a csirkénél úgy döntött, hogy neki ez nem kell.

Embereknél is van, aki imád valamit, de aztán megundorodik tőle.

2022. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!