Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
87%

"egy macskát nem lehet csak úgy elhozni"

Dehogynem. Beteszed a hordozóba és hozod.

2022. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

És egy hordozoba fogja le élni az életet

Látszik hogy nem vagy ebben jártas, egy macskát aki felnőtt egy házban nem lehet csak úgy hurcibálni mert nem fog ott maradni főleg hogy kb 10percre van a régi házunk

2022. aug. 10. 12:06
 3/71 A kérdező kommentje:
Másik meg be zárni nem fogok két macskát hetekre egy házba hogy utána hátha itt maradnak. Az állat orvos is megmondta hogy nem lehet elvinni őket
2022. aug. 10. 12:08
 4/71 anonim ***** válasza:
89%
A macska ott lesz ahol kap kaját. Persze lehet, hogy napközben visszajár oda, de ha az apád nem ad neki enni, akkor elhozod és ha nálad kap kaját, akkor oda fog szokni. Egy macska sokkal kevésbé igényes, mint egy kutya, szóval ha a kutyákat elhoztátok, a macskákat is hozzátok.
2022. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
80%

"Látszik hogy nem vagy ebben jártas"

Tényleg nem, végülis csak 40 éve vannak macskáim... :) Utaztunk is már velük és költöztünk is. Képzeld el, érkezés után ki szokás engedni őket a hordozóból. Ja, hogy ti ilyen vidéki állatkínzók vagytok, akiknél az udvaron van a macska, fogyóeszköz gyanánt? Na, látod, abban tényleg nem vagyok jártas, és neked sem kéne.

2022. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
95%

Az állatorvos mondta, há'hogyne.


A macska nem bosszút áll, a macska jelezni próbál, hogy baj van, mert az ő élete is ugyanúgy felborult, és még a gazdája is elhagyta szerencsétlent, merazorvosmegmondta.

Bizonytalan, stresszes, próbálja bebiztosítani a helyét az új helyzetben.

Nem könnyíted meg neki, maradjunk ennyiben, csak hogy csúnyábbat ne mondjak.

2022. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne lehetne már egy macskával költözni? Én is költöztem vele..
2022. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
86%

Igen, bosszúból csinálta.


Ha megakarod oldani hogy elhozd, akkor eltudod hozni. A többi csak kifogás. Semmi pénzért nem válnék meg az állatomtól, inkább vállalnám a kockázatot, hogy elköltöztetem (járjon ez bármennyi kellemetlenséggel is).


Egyébként nem értem a helyzetet. A kutyákat elhozod a macskákat nem? Miért? Ne írd be újra, hogy a macskát nem lehet elköltöztetni, mert ez f.szság.

2022. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha tájékoztatnád ezt az állatorvost (akinek a "szakvéleményével" én sem értek egyet), hogy milyen körülmények között élnek jelenleg az otthagyott macskák, még ő is úgy gondolná, hogy ne maradjanak édesapáddal, az ürülékükben fetrengeni.
2022. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Uristen mekkora köcsög emberek vannak😂 vicc

Ki írok egy kérdést és egyből betamadjatok a másikat, ugyanúgy kap kaját apámnál is, másik meg miért így vagyunk állat kinzok? Mert kint van a macska az udvaron?😅

2022. aug. 10. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!