Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacska szakértők, segítség?...

Kismacska szakértők, segítség? Kölyök alomhasználat.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy hozzánk került 2db 6-7 hetes kölyök cica.

Az alomhasználattal van egy kis gond.

Szépen rámennek..sőt játszanak is benne. Már ott végzik a dolguk.

De van hogy nem kaparják el egyáltalán. Van hogy elkaparja de közben belelép..elkeni, megrázza a lábát és minden olyan lesz :D


Mi lehet a gond? Nem tanultak meg az anyuktól WC-zni? vagy rossz az alom..vagy ez jelent még valamit?

Kinövik majd?



2022. aug. 12. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
4 felnőtt macskám van és egyik sem ássa el a végterméket... az alom oldalát vagy a levegőt kapargatják és ennyi. 😅 amint elkészült a mű, rögtön szedd ki, akkor nem fog zavarni. 😌
2022. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem jelent semmit. Nem az anyjuktól tanulják az alom használatot, az ösztönös. Van amelyik kutat ás, és utána az alom mellé kakil a földre, másik meg nem csinál nagy cécót, mégis mindent eltüntet.

Valószínűleg így marad, neked kell elintézni.

2022. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igazán jó hírek :D Kerti macskákat ahogy láttam eddig..mindegyik alaposan elkapargatta..minden irányból. Ez nekem új ,hogy vannak ilyen hanyag cicák is :D
2022. aug. 12. 20:23
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém olyan volt, hogy kapart fél órát, almot, műanyagot, jóégfszát is, ásott végül egy fél milliméteres kis gödröt, ledobta az atomot, majd ásott még fél órát a szr körül, de a termékre egy kva szem alom nem került. Jófej volt. Mindig akkor, ha épp ettem vagy aludtam. Hiányzik.
2022. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az megvan, hogy kikaparja a lyukat az alomtálcában, aztán a peremére kuporodva lef*ssa a doboz oldalát, kívülről? 😅

Ha nem, akkor örülj, hogy legalább belül van a kaka, és ne telhetetlenkedj 😅

Viccet félretéve: még kicsik, ügyetlenek, ez sokat alakulhat és valószínűleg alakulni is fog. Türelem.

2022. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. nekem olyat szoktak még csinálni, hogy bemennek az alomba és kidugják a hátsójukat, hogy pont kilógjon a földre és kihuggyantanak a tálcából... 😅😅😅
2022. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik cicám kiscicaként nem temette el, de már betemeti. Lehet, hogy változik, lehet, hogy nem. Nem tehetsz semmit, legyél boldog, hogy használják az almot :D
2022. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem picinek béna volt, leásott Kínáig, majd a peremen pisilt, nem a Grand Canyonba amit csinált, úh rendszeresen végighugyozta a saját lábát, hasát stb. Aztán kapart össze-vissza, de teljesen máshol emelt egy gúlát 🤣 Kakát is hellyel-közzel sikerült eltűntetni (az általában a peremen kívúl lebukfencezve végezte vhol az alomtálcában, szintén nem a megásott kráterben, természetesen).


Kinőtte. Most már mindig minden el van kaparva, sőt piramisokat és egyéb építményeket modellez rá a végtermékeire. És semmilyét se pisili le. Mondjuk az alom hátsó fala (tetős) rendszeresen ketté van hugyozva és kb függőleges pisi falfestmények várnak naponta, de sebaj. 🤣


Szétröhögtem magam a többi beszámolón 😂😂😂

2022. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akár a 4-es.:)
2022. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző macskám szépen eltemetett mindent, mindig rend volt az alomtálcában. A mostani lerakja az installációt, majd egy darabig kaparja az cica wc falát, majd kifelé menet rálép a friss alkotásra és a mancsát kifelé menet megtörli a járólapon. Külön lábtörlőt kellett lerakni őfelségének, hogy valamennyire csökkenteni lehessen a barna padlófestést. Sajnos nem mindannyiuk tehetséges az ilyenben :D
2022. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!