Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy brit rövidszőrű kiscica? Ajánlanátok jó tenyészetet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem ismered, macskavárosponthu-n lehet nagyjából tájékozódni, ott vannak fent árral tenyésztőktől kiscicák.
2022. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ismertem, köszönöm, ez árak tekintetében tényleg eligazított.
2022. aug. 13. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
250.000 Ft körül van.
2022. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

A menhelyekről is lehet beszerezni macskákat, ingyen. Akkor nem lennének tele és ha vinnék el őket, be tudnák fogadni azokat a példányokat, amelyek ellátásra szorulnak, nem azt a választ kapnánk, hogy nem tudjuk befogadni, mert nincs hely.

De ha mindenképp ilyent akarsz, akkor vedd meg, de gondolod át ezt a verziót is.

2022. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Minden ilyen kerdes alatt megjelenik a fogadj orokbe duma.

Igen-igen, tudjuk, de halal felesleges allandoan ezzel jonni. Azzal egyaltalan semmi gond nincs, ha valakinek tetszik egy fajta es jo helyrol, tenyesztotol akar vasarolni.

Akkor van a gond, ha valaki sporolni akar es egy mocskos iparagat tamogat, mert szapitol vasarol, raadasul nagy esellyel beteg allatot.


Igen, sok allat var gazdara az idiota emberek miatt, de nem kell minden kerdes alatt ezt a zsarolast nyomni. A kerdezo is el tudja donteni szerintem, hogy mit akar.


Es mielott nekem esnel, hogy szivtelen vagyok, van ket menhelyrol orokbefogadott cicam, egy kutyam es egy fajtatiszta torzskonyves kutyam is. Ugyhogy en mar a reszemrol letudtam a jotekonykodast is, remelem igy kvittek vagyunk :D

2022. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

5! Az utolsó mondatom nem tudtad értelmezni. Én nem zsarolom, adtam egy másik neki ötletet. Tehát még egyszer leírom, mert néhány kötekedni vágyó nem tudja értelmezni:


De ha mindenképp ilyent akarsz, akkor vedd meg, de gondolod át ezt a verziót is.


Továbbá azért is írtam neki más ötletet, mert a 250 000 forintot lehet sokallná. Nem tudhatjuk, hacsak nem te vagy a kérdező egy másik profillal.


Nem érdekel mid van. Hogy ki szívtelen az relatív. Ha örökbefogadtál kisállatot a menhelyről, jótétemény. Ebben az esetben ha már előhoztad ezt, igenis szívtelen vagy !

2022. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

De akkor amugy mi az elvaras? Hany orokbefogadott allat utan nem szamit szivtelennek az ember? 😏

Es neked mennyi van otthon? 🙃

2022. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Ne érdekeljen nekem mennyi van otthon. Leírtam a véleményem, ha tetszik ez neked , ha nem. Ragozni tovább nem fogom, mert értelmetlen lenne. Az is lehet csak egy kifogás az, hogy neked vannak örökbefogadott állataid. Te olyan extra fajtát szeretnél, hogy kérkedni tudj, mutogatni az utcán, barátoknak. Ismerem ezt a típust, hírből nem ismerik a menhelyeket. Most pedig lezártam veled a kommunikációt, előbb leírtam miért.
2022. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint irtam, az allataim adottak, van 3 menhelyi is es van egy vasarolt is, nem ertem mit nem lehet ezen felfogni. Tobbet nem szeretnek mar, remelem nem baj :)


Tudom, hogy a magadfajtanak iszonyatosan nehez elkepzelni, de a tobbseg nem azert vasarol tenyesztotol, hogy kerkedjen vele. Minek? Kinek? Kit erdekel, hogy masnak milyen kutyaja/ macskaja van? Mert engem pl nem.


Vasaroltam, mert tetszett az adott fajta, de orokbe is fogadtam, mert akkor es ott ugy gondoltam jonak. Egyiket se bantam meg. Pedig kitalalhatod, hogy vajon melyik kutyaval volt a legnehezebb es melyikre koltottem a legtobbet, mind egeszsegugyi szempontbol, mind oktatas szempontjabol, mert vele rengeteget kellet trenerhez is jarnunk, mert nagyon traumatikus eloelete volt szegenykemnek.

Segitek, nem a tenyesztos kutyus volt az. De a cicakkal nem volt gond, veluk minden siman ment legalabb.


Ezt is sokszor elfelejtitek amugy megemliteni, hogy fogadj orokbe, de erosen benne van a pakliban, hogy nem annyira lesz egyszeru, anyagi szempontbol sem. Pedig ez a resze se elhanyagolhato, csak valahogy veletlenul ezt soha nem emlitik az ilyenek, mint te :)

Na puszi

2022. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Yvor: Jelenleg is befogadott cicánk van, ő már 14 éves. A befogadás is mindig opció, de az az igazság, hogy nagyon tetszik ez a fajta, és főleg amit a természetével kapcsolatban olvastam (a jelenlegi cicánk is hasonló természetű), ezért szerettem volna tájékozódni.
2022. aug. 14. 13:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!