Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit akar a cicám kifejezni az...

Mit akar a cicám kifejezni az elejtett egér bemutatásával?

Figyelt kérdés
Büszke és dícséretre vágyik? Vagy nekem akarja adni? Képes volt hajnali 6:15-kor felnyávogni az ablakban, azt hittem, be akar jönni vagy bajban van, mert ritkán szokott ilyet. Kimentem, jött is azonnal a sörpad tetejére, ahol ott várt már egy kiterített egérke. Ilyenkor mindig rögtön megsajnálom az egeret, de megdícsértem a cicát, hogy milyen ügyes, mert gondolom arra vágyott, ha képes volt emiatt kihívni. Vagy nekem akarja ilyenkor adni? Életében 3-szor kaptam tőle így egeret, először amikor egy kiscicát fogadtunk be és ezt annyira zokon vette, hogy hónapokig nem lehetett simogatni és nem volt hajlandó bent aludni, aztán meguntam, erőszakkal ölbe vettem és 2 órán át filmeztünk, másnap reggel kaptam egy cickányt, akkor is kihívott. Egy hét múlva kaptam még egyet. Se előtte, se utána soha a 7 év alatt. Most egy kutyust fogadtunk be. Nem láttam sértettnek a cicát, de azért kicsit tartózkodó volt a kutyussal.Lehet ennek köze a ma reggeli meglepetésajándékomhoz? 🙂

2022. aug. 16. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
lehet, féltheti a helyét az életedben. Dédelgesd meg hogy tudja: attól hogy kutya is van, nem lesz lecserélve, szereted még.
2022. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt megmutatja, mint pótszülőjének, milyen ügyes volt. Másrészt mint kopasz kölykét, meg akar tanítani vadászni...
2022. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Büszke magára, milyen ügyes volt. Bemutatja. Jóváhagyod. Megeszi (feltéve hogy éhes).
2022. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondoskodást jelent, mert úgy véli hogy te nem tudsz vadászni, ezért ő odahozza az elejtett zsákmányt, hogy ne halj éhen :)
2022. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát most akkor pótanyukának néz vagy egy kölyökmacskának? Akármi is az oka, nagyon kedves tőle. Valami köze van ahhoz, hogy befogadtunk egy új állatot, mert tényleg mindig ilyenkor csinálta ezt. Talán így akar tényleg kedveskedni. Megdajkálom kicsit jobban, azt hiszem, kell a lelkének. Mindig kutyás voltam, emiatt a kutyákat jobban értem, a kislányom a macskamágnes, amióta ő megszületett, egyre több cica csapódik hozzánk. Nem tudom hogy csinálja, de vadidegen macskák mennek oda hozzá 1,5 éves kora óta a kertben, de az utcán is. De annyira megszerettem a cicákat is, amióta befogadtuk őket, eszméletlenül jófejek.
2022. aug. 17. 15:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Van egy könyv a könyvtárban, A macskák lelki élete, szerintem elolvasom. A kutyapszichológia c.könyv is sokat segített megérteni a kutyáimat.
2022. aug. 17. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!