Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevérzett a macskám szeme mit...

Bevérzett a macskám szeme mit csináljak?

Figyelt kérdés

[link]


Így néz ki látszólag nem zavarja, játszik megy mindenhova, kicsit jobban csukva tartja mint a másikat. Rohanni kell vele állatorvoshoz, vagy elmúlhat, volt már valakivel ilyen?



2022. aug. 20. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem biztos hogy "csak" bevérzés.


Állatorvos mindenképpen lássa!

2022. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudni hogy mi történt vele?
2022. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem vidd el állatorvoshoz mindenképpen. Inkább egy kis ide-oda menés és pénz minthogy komolyabb baja legyen és lásd szenvedni
2022. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Szép cicád van! :)


Volt már hasonló a szeme mi cicánknak is, magától elmúlt.

De,ha van lehetőséged orvoshoz vinni vidd el mindenképpen!

2022. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A cica gyönyörű, de mielőbb lássa állatorvos.
2022. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, mert akár agyvérzése is lehet, vagy "csak" megvakul - persze az sem kizárt, hogy elmúlna magától, de utólag nem lehet rendbehozni, ha most valami komoly és nem lett idöben kezelve
2022. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami hályog is akár
2022. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem láttam, amikor keletkezett, egy órával előtte még semmi baja nem volt, aztán egyszer csak látom, hogy ilyen.

Próbálom még meggyőzni anyát, hogy vigyük állatorvoshoz, de drága és nem éppen akarja elvinni, úgy van vele hogy biztos elmúlik és amég nem dagad kétszeresére a feje nem visszük, úgyhogy remélem tényleg elmúlik

2022. aug. 20. 12:12
 9/17 Heavenly Host 77 ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kell vinni mielőbb
2022. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én utcáról fogadtam be egy cicát annak idején, az ő szeme is ilyen volt, de egyéb dolgokat is kezelni kellett rajta, a szemén a bevérzés meg hamar elmúlt.

Elmúlt, néhány hónappal később meg tök véletlenül kiderült, hogy retinaleválása volt és arra a szemére teljesen megvakult.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, a "majd elmúlik" nem minden esetben jó hozáállás, a retinaleválást például csak akkor tudják megmenteni ha időben észreveszik, de akkor is kicsi az esélye.

Orvos mihamarabb.

2022. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!