Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire nehéz egy eltűnt...

Mennyire nehéz egy eltűnt macskát megtalálni?

Figyelt kérdés
Láttam egy hirdetést, és szívesen kimegyek keresni, csak mennyire nehéz ez?

2022. aug. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem biztos, hogy megtaláljátok. Lehet, hogy ,,elment meghalni", vagy valaki befogta házi kedvencnek,mert hogy milyen cuki, vagy megsérült.Szóval nagyon nehéz. Mi is anno kerestük a macskánkat, és 3 év után találtuk meg a padláson a maradványait több doboz alatt. Szóval nem esélytelen, de nehéz, az biztos.
2022. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha azt hiszed, hogy végigmész a városon ciccegve, és akkor majd arra előjön, akkor sajnos tévedsz. Az ilyen hírdetések meg nem arra szólítanak fel, hogy "legyél már szíves megkeresni nekünk", hanem azt üzenik, hogy ha látod valahol, akkor értesítsd a megadott telefonszámot.
2022. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha nekem kijárós macskám lenne, megtennék annyit, h akasztanék egy Galaxy SmartTaget (vagy ha iPhone-os lennék, egy Apple AirTaget, esetleg egy Tile-t vagy hasonló megoldást) a nyakába. Ha valaki nem ismerné: minimális méretű nyomkövető cuccok ezek.
2022. aug. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

3, kijárós macskának a nyakába olyan nyakörvet lehet akasztani, ami ha felakad a macska vele valahol, egyből kioldódik. Különben a macska felakasztja magát (és ott fullad meg). Mivel kerítés alatt átmásznak és mindenfelé bebújkálnak.

Szóval ezzel jóeséllyel azt találod meg, hol hagyta el a nyomkövetőt.


Sokkal egyszerűbb nem kiengedni a saját kertből, ha már kinti-benti. Így a szomszédok se hisztiznek hogy odajár a cica, akár sétálni, akár kunyerálni, akár szrni. És a macsek is garantáltan megvan.

2022. aug. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyszer konkrétan jártam az utcákat, ciccegtem meg becsöngettem mindenhova. Senki nem látta, végül éjjel a nevére visszanyávogott. A szembeszomszéd hátsókertjében volt, nem tudott visszajönni, 5 hónapos volt kb. Azóta se megy sehova , 2 és fél éves dagi🙃. Szóval ilyen is van.


Idegen szólítására kétlem, hogy visszaszólna a macska. Írd fel a telefonszámjukat és járj nyitott szemmel, hátha meglátod.

2022. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

"végül éjjel a nevére visszanyávogott. A szembeszomszéd hátsókertjében volt, nem tudott visszajönni, 5 hónapos volt kb. Azóta se megy sehova , 2 és fél éves dagi🙃"

❤🥰😻💕

2022. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!