Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Friskies, Whiskas, Prevital...

Friskies, Whiskas, Prevital macskatápok vagy One macskatáp?

Figyelt kérdés

Friskies Indoor csirke-pulyka és Steril lazac-tonhal és

Prevital marha és Steril pulyka és

Whiskas bárányos és tonhalas


Ezeknek kb 1350 ft a kilójuk.


vagy


Purina One urinary csirke és coat&hairball csirke és indoor pulyka és steril marha és lazac


Ezeknek kb 1870 ft a kilójuk.



2022. aug. 28. 18:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem érted a kérdést.

Akkor nme írnál olyat, hogy ha nem lesz más megeszi, meg rászokott az ízfokozóra, azért nem eszi.

Mivelhogy leírtam, hogy a legjobbakkal kezdtem és MIUTÁN évekig sanyarogtak hiába adtam nekik a Brit Care-t, Applawst, RNW-t, Purizont, vettem a Purina One-t.

Nem szokhattak rá, ha nem is láttak előtte olyat, nem finnyáskodhatnak és kérhetnek mást, ha nem tudják mi a más!

Most már igen, de előtte miért voltak csapzottak, soványak, miért undorral mentek a kaja felé, ha az állítólagos legjobb tápokat adtam nekik 2 évig? 3 hetesen találtam őket kidobva, szóval biztos, hogy előtte sem ettek szart!

De mindegy is, vettem nekik Joserát, ez olyan közepesen szar, valamivel jobb a One-nál.

2022. aug. 30. 15:05
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Az általad megjelölt "állítólagos legjobb tápok" valóban a legjobbak. Az, hogy szerinted a te macskádnak azoktól volt fénytelen a szőre és volt sovány, alaptalan és ostoba feltételezés. Max az ízesítés nem tetszett nekik.


A Josera meg a legjobbak között van, fényévekkel jobb, mint a Purina. Egyébként legalább 4 válaszoló is leírta neked, hogy a tieid közül a Purina a legjobb. Szal nem értem a hisztit "hogy senki nem értette a kérdést.

2022. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja, egyik sem tetszett nekik és a levegőtől voltak rondák, persze. Mivelhogy mást nem kaptak, na mindegy. Nagyon naív vagy, ha azt hiszed, az általad ajánlott tápok minden macskának is csak jó lehet.
2022. aug. 30. 19:11
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk a Friskies vált be, attól jó a székletük, a steril verziót vesszük.
2022. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Miért léteznek ilyen ostoba emberek, mint a kérdező?
2022. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!