Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a 2 eves macskám...

Mi baja lehet a 2 eves macskámnak?

Figyelt kérdés

Mindig is életvidám, játékos, barátságos cica volt, de ma észre vettem hogy abszolút nincs kedve semmihez es össze van bújva egész nap.

Délután mikor haza értem a munkából adtam neki a kedvenc kajáját amit meg is evett, de nagyon lassan, és nem bír egyenesen menni.. és észre vettem a hasa bal oldalánál van 1-2 kisseb gombóc szerűség és 1x hányt is.

Állatorvost már felhívtam és egészen jövő héten keddre kapott időpontot.

Nagyon aggódom érte😭



2022. szept. 1. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy másik állatorvoshoz kéne elvinni, de még ma. Amit leírsz, az egyáltalán nem hangzik egészséges viselkedésnek, a halogatásból nagyobb gond lehet.
2022. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Imádom azokat az embereket akiknek az állata majdnem a halálán van, de ahelyett, hogy keresnének állatorvos, inkább kiírják gyik-re. Keress másik dokit és MA vidd el.


A leírtak alapján lehet, hogy lenyelt valamit, ami elzárta a beleit, de látatlanban nehéz megállapítani, viszont egy állatorvos többet tud. Nálunk időpont se kell, odamész és fogadnak.

2022. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ja, hát ha csak keddre kaptál időpontot, akkor megtetted amit lehet. Nézheted ahogy szenved, talán 6x ki is múlik addig. De kezed tördeld közben, mert hát aggódsz. A kedd meg sehol, így csak aggódni tudsz, mást tenni semmiképp.


Ezt így kell elképzelni hogy ezt lenyomtad magadban majd bónuszként beírtál ide hogy mennyire felelős gazdi is vagy, bizonyíts magadnak?🤦‍♀️


Ha aggódnál bakker, akkor addig telefonálnál ahol valahol nem fogadnak és már vinnéd is soronkívül a dokihoz! Na erre tegyed a síró fejet...🤣

2022. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a 2-3 válaszoló nem éppen finomkodva fogalmazott, de a lényeget tekintve igazat írtak, ment a zöld részemről. Keress másik dokit, vagy soron kívül intézz egy kivizsgálást a cicusnak. A kedd majdnem 1 hét még, és addig...
2022. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ne irogass priviben!


Ha se autód, se semmid a világvége faludban, akkor kérj meg valakit aki el tud vinni orvoshoz egy közeli városba! Vagy ne tarts állatot, ha ezeket az aladolgokat, hogy baj esetén dokihoz vidd, nem tudod megoldani! Főleg ne 3 macskát!


Kifogás, az mindig van...

2022. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Legalább első körben kerestél dokit, ez jó. Ennyiből sajnos nem tud segíteni senki ezen a fórumon.
2022. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek miért nem tudnak olyan kulturáltan fogalmazni, ahogy a négyes tette? Értem én, hogy igazatok van srácok, de nem kéne azért ennyire beleállni valakibe.

Lehet kétségbe esett, hogy kis helyen van és az az egy orvos is kitolta az időpontot, azért írt ide.

Kérdező, ha van ismerősöd autóval, kérd meg, segítsen nektek. De nálunk vidéken, ha nagy a baj, házhoz kijön az állatorvos simán. Bár ő nagyon nagyon jófej és semmit se vesz félvállról. Környező városokba kérdezz körbe.

Azóta mi a helyzet?

2022. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tapintható duzzanat van akkor nincs időpont, vinni kell. Lehet epe, máj, gyomor bármi. Ha lázas akkor pláne.
2022. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!