Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Feringa macskatápról mit...

Feringa macskatápról mit gondoltok? Jó minőségű? Idáig Applawst evett.

Figyelt kérdés

[link]


Gondoltam rá, hogy most veszek neki más márkát. Ez is jó lehet?



2022. szept. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne? Teljesen jó az összetétele.
2022. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk Feringat eszik, nem panaszkodik :D
2022. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az összetétele:


"27 % szárnyashús (22 % csirke, szárítva és finomra őrölve), burgonyapehely (feltárt), ligno-cellulóz, 10 % pisztráng (szárítva és finomra őrölve), 5 % tök (szárított), 4 % szárnyaszsír, 2 % lazacolaj, 2 % tojás (szárítva és finomra őrölve), ásványi anyagok, 0,5 % szárított vörös áfonya, 0,5 % macskamenta, frukto-oligo-szacharidok (FOS), 0,25 % szárított fekete áfonya.

Adalékanyagok/kg: tápértékkel rendelkező adalékanyagok: A-vitamin 18.000 NE, D3-vitamin 1.300 NE, E-vitamin 150 NE, taurin 1.500 mg, réz (mint réz(II)-szulfát, pentahidrát) 5,5 mg, cink (mint cink-oxid) 70 mg, mangán (mint mangán(II)-oxid) 7,2 mg, jód (mint kalcium-jodát, vízmentes) 1,5 mg


Mesterséges aroma- & színező anyagok nélkül. Cukoradalék nélkül."

2022. szept. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én enyémnek kitten szárnyast vettem, annyira nem jött be neki, pedig tényleg nagyon jó összetétele van.


A Purizon nagyon jó márka még, zoopluson lehet kapni. Ár-értékarányban hasonló, mint a Feringa.

2022. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jó márka. Bátran etess velük :)
2022. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!