Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám miért csak a fejét...

A cicám miért csak a fejét engedi simogatni?

Figyelt kérdés
A cicám nem engedi, hogy a hátát simogassák, akkor "odakap" ...de sose karmol, csak harap. Ez miért lehet? Talán bántották? Úgy kedveskedik, hogy harapdál, de nem úgy, h fájjon, csak játékból. Másnak is van ilyen cicája? M nekem az eddigiek nem csináltak ilyet.
2010. szept. 25. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem se volt még ilyen cicám, de lehetséges hogy bántották.

mikor az orvosnál vagytok, hogy szokta megvizsgálni? az orvosnak engedi hogy megfogja? lehet hogy ő ki tudna tapogatni valamit.

ha nincs ott semmi, akkor gondolom valami múltbeli rossz élmény.

2010. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom... egyszer a kertünk végében láttam egy cicát, odamentem hozzá, nagyon szép fekete volt, kékes fényű volt a szőre és amikor símogattam, néha megharapott O.0 De dorombolt is...

Az én macskám is régen csak a fejét engedte, goromba volt, ha máshol is símogattam, de most már szereti, ha símogatom :D Közben mindig dorombol és nyávog. Érdekesek a macskák...

A te cicád mióta van nálad, hány éves? Lehet, hogy kinövi.

12/L

2010. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 éves, és születése óta nálunk van. Mikor simogatom dorombol, csak valahogy "félti a hátát" ..v. nemtom, h mondjam :S .De különben jóltáplált, és a családtagokhoz odajön. Idegenektől kicsit fél. Arra is gondoltam, talán a szomszéd macska bántja...nem tudom.
2010. szept. 25. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk annak idején a macskánk játszott így.Hozzá akartam nyúlni, s letámadta a kezemet.De bárhol is próbáltam megsímogatni, akkor megharapott, meg karmolt.Ő is elég korán került hozzánk.Sosem harapott meg úgy, hogy fájjon.A fejét meg mindig a fejemhez akarta dörzsölni(macskáknál az összetartás jele).Amikor idősebb lett, 1,5 éves kb, akkor nyugodott le.
2010. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!