Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pécsen merre van állatmenhely...

Pécsen merre van állatmenhely ahova be lehet adni kismacskákat is? (vagy mit tudnék csinálni 3 kismacskával? )

Figyelt kérdés

Szombaton mikor mentem haza akkor azt láttam hogy a kocsifeljárón ott van 4 kiscica(már szőrösek),

szóltam is anyukáméknak de azt mondták hogy ne etessük őket mert ideszoknak.Az egyik kiscica este elment valahova és máig nem jött vissza de a többi hármon megesett a szívünk és adtunk nekik tejet és csináltunk nekik egy dobozból házat.

2 cica szemével nincs valami rendben mert mintha gennyes lenne.Mit lehet csinálni ezzel hogy megjavuljon a szeme?

Mit tudnánk egyáltalán csinálni 3 kiscicával.Mi nem szeretnénk macskát.Nem tudjuk hogy honnan jöttek.

Kérlek segítsetek nem akarom hogy elpusztuljanak!!!!!!!!!!


2010. szept. 25. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őket hívd fel.

2010. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

a misinásokkal vedd fel a kapcsolatot.

egyébként ezt nem értem: "(már szőrösek)"

hogy ne lennének szőrösek?

2010. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondol hogy már legalább 6 hetesek
2010. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a misina jó ötlet.a szemüket meg kenegesd kamillateával átitatott vattával vagy zsepivel az jót tesz nekik.
2010. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
már nem azért, de a macska alapból szőrösen jön a világra :)
2010. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudom hogy hogy jön világra...Ezért kérdezek.


Hova mehetett az elkóborolt kismacska?Aggódom érte.(ha már 3-at gondozok akkor a4. se lenne gond)


Milyen helyet szeretnek a kismacskák hogy oda mennek?


Kösz a segítséget!

2010. szept. 25. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes vagy hogy befogadtad őket, ha teheted ajándékozd el őket :) Expressre rakj fel hirdetést hogy 3 kismacska ingyen, ajándékba elvihető és vmi jó szöveget hozzá. Nem kell az igazat írnod mert ha azt írod h milyen elsettek akkor sosem lesz gazdijuk.

Tőlem is így viszik el mindig a mentett kiscicákat, neked is enni fog ;)

Csak haszndáld a fantáziádat.

2010. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most hívtam a misinásokat, ott teltház van, ajánlották a Pécs Környéki Állatmentők facebook csoportját, még nem válaszoltak. Tegnap óta van egy szürke hosszabb szőrű, dundi még jó állapotú kiscica és kint az utcán lavíroz az autók között. Messzebbre vittem, de visszajön erre fele. Már sok macskám van. Mintha engem kínoznának, fel kéne akasztani a felelőtlen gazdikat, akik nem ivartalanítanak.
2015. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!