Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki hogy oldja meg macska...

Ki hogy oldja meg macska mellett a szőnyeg tisztán tartását ?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok ajánlani szőnyeg védőt ? Ha van olyan. A macskám mindig a szőnyegre hányik és most lett véve egy új és drágább szóval szeretném megvédeni tőle. 😂

2022. szept. 17. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Inkább azt kellene kideríteni, hogy mitől van rosszul a macska.
2022. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Milyen gyakori ez a hányás? Mi okozza?

Alapból nem normális, ha sokat hány. Mármint nem feltétlen lesz ettől súlyos beteg, de sokszor jelzi ezzel, hogy valami nem oké. Ha a szőr miatt hányik, szőroldó pasztát kéne neki venni, ha a zabálástól, akkor habzsolásgátló tálat, stb.

2022. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem egyszerűen ki kell dobni a macskát ! 🙂

Sose tudnék egy macskával egy szobában aludni. Szerintem a legutálatosabb állat...

Most aztán jöhetnek a negatív értékelések

Ez csak egy vélemény.... 😉

2022. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Elviszed szőnyeg tisztítóba. Egyébként sem árt. Fél évente.
2022. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ja és nem a macskát! 🤣 5 voltam
2022. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Ugy, hogy nincs szonyegem, mert rohadtul meguntam a takaritasat, egy kutya es egy macska mellett. Ki lett vagva az osszes :D


Egyebkent naponta porszivoztam, es 2-3 hetente meg szonyegtisztito cuccokkal atmentem rajta. Igy tenyleg gyonyoru es tiszta volt minden, de belefaradtam a plusz munkaba.

Most kb 20 perc alatt vegzek a napi porszivozassal, hogy nincsenek szonyegek, szonyegekkel egyutt meg volt 1 ora is...:D

2022. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Hármaska, ha utálod a macskákat, megmagyaráznád, hogy mit keresel egy macskás topikban? :)


Kérdező, nekünk szerencsére nem hányik a szőnyegre a macska, de alapvetően nem vettünk drága szőnyeget. Kifejezetten olyat kerestünk, ami strapabíró és könnyen tisztítható, mert kutya is van kinti-benti. A te helyedben először is tényleg ki kellene deríteni, hogy ha a cica rendszeresen hányik, annak mi az oka, nem lehet-e megszüntetni ezt. Másfelől pedig macska távoltartró spray-vel lehet próbálkozni, ha taszítja a szőnyeg szaga, akkor nem megy oda, következésképpen nem is hányik rá. Egyes illóolajok is használhatóak ilyen célra, de utána kell olvasni, mert nem minden illóolaj biztonságos a cicának.


Minden más esetben marad a takarítás, újra és újra. Vagy a szőnyeget máshova tenni pl. olyan szobába, ahova a cica nem mehet (ha van ilyen).

2022. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, véletlen elém került ez a kérdés és csak válaszoltam.....
2022. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem a macska az utálatos hanem te csak mondom.. meg az aki ilyen véleményt ír egy másik embernek úgy hogy számára fontos az az állat..
2022. szept. 18. 17:39
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem szokott sűrűn hányni, de ha havi 1-2 alkalommal szőrt de azt úgy hogy a szőnyegre és minimum 4 fele 😂. De ezek szerint nagyon nincs megoldás rá. De ezt a távoltartó spreyt kiprobalom köszönöm!
2022. szept. 18. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!