Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudok aludni az 5-6 hetes...

Nem tudok aludni az 5-6 hetes kiscicától?

Figyelt kérdés

Nemrég született 2 kiscicánk. Persze bent tartjuk őket az én szobámba , de az egyik cica mindig átjön az én ágyamra. Én nem szeretem ha odajön mert vagy mocorog vagy a fejemre fekszik vagy a nayakamba szóval nekem elég kényelmetlen nehogy ráfeküdjek. Mindig visszadobom az ágyukra , de visszajön. Minden este ezt hajnalig játszuk mert ő mindig visszajön. Ma is alig aludtam valamit nagyon álmos vagyok. Mit tegyek , hogy leszoktassam róla? Másik szobába nem vihetem őket mert van kettő 3 éves tesóm akik nyúzzák őket meg anya sem örülne neki ha este máshová lennének rakva.

14/L


2010. szept. 26. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakj a fejeddel egymagasságba egy fekhelyet az ágyad mellé és ha rádmászik fektesd oda, és közben simogasd.
2010. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fúj, dobd ki őket az ablakon... A jövődet cseszed el a macskák miatt, mert nem tudsz készülni a dogákra.
2010. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg nem tudsz.
2010. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát azért kidobni nem fogom mert elpusztulnának a hidegben. Első válaszoló engem az zavar hogy ott van melettem és félek hogy ráfekszem.
2010. szept. 26. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vok. Igen értem. De úgy gondoltam hogy az ágy mellett ahol már nem tudsz ráfeküdni. Gondolom a kicsi azért akar melléd feküdni mert szeret :) És ezért nem marad meg a földön, de ha lát maga mellett akkor talán ottmarad. Pontosabban leírva arra gondoltam hogy egy székre rárakod a fekhelyét, az ágytól ?távolságnyira. Ha érted :)
2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cicám, aki velem aludt, mert az anyja nem foglalkozott vele és mindig a nyakamhoz feküdt, mert ott meleg volt és hallotta/érezte a szívem dobogását és ez megnyugtatta
2010. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Öhh hát a szobámban 2 ágy van és ők külön ágyon alszanak, és minden este oda jön a kisebbik. Még azon gondolkodtam hogy 5-6 hetesek és mikor odamennek az anyjukhoz akkor az anyjuk miért fúj rájuk. Szóval úgy szoktak szopizni hogy az anyjukat odahívom mellém és ő olyankor szétterül megfogom a kicsiket és odarakom melléjük. így nem fúj rájuk.
2010. szept. 26. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem tudsz ráfeküdni. Amikor mocorogsz vagy fordulsz, ő is arrébb megy, de csak annyira, hogy újra hozzádbújik. Én 16 évig aludtam cicával, egyszer sem feküdtem rá. Azért megy melléd, mert fázik, keresi a meleget.
2010. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!