Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a hordozo hatizsak cicaknak...

Ez a hordozo hatizsak cicaknak mennyire tartos?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugy ertem hogy cipzaros es nem nyilik szet?Szeretnek venni ha kimegyek setalni magammal vinni a cicust de nemtudom megmerjem e kockaztatni, mert ha szetnyilik a cipzar utkozbe, akkor elszaladna a cicam

2022. szept. 27. 16:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


basszus a linket elfelejtettem, ilyenre gondolok

2022. szept. 27. 16:26
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ne vegyél ilyet, baromság. Par hetes kölyöknek elmegy, felnőtt macskát kínzás beletenni
2022. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Mi kínzás? Bírom az itteni állatnácikat. Az enyém imádja, ha hordozóban viszem a seggét, és közben nézegethet. Ez a hátizsák ugyanilyen, csak kényelmesebb vinni. Cipzarra lehet tenni biztonsági karabinert.
2022. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez a hátizsák kicsi egy felnőtt macska számára.
2022. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ennek az alapterülete 22cmx33cm. Nem tud benne egy felnőtt 3-4kg-os macska kényelmesen mozogni.


A szállítónoxok átlag mérete 35cmx45cm.

2022. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Az enyém ülni sem tudna benne olyan kicsi! :D 47 centis ülve plusz a fülek. 96 centis, ha kényelmesen fekszik, picire gömbizve is 35x35.

Nagyobbat vegyél neki! A Trixie is gyárt pl. vagy 10 félét vagy a centrumzoon van gurulós bőrönd-hátizsák kombó!

2022. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

A méretről nem ismétlem az előttem szólókat, a cipzárral viszont jogos a félelmed, bújtass át rajta gyorskötözőt vagy legalább túrahátizsákos hurkot, valamit.


Plusz: normális hátizsákba a macskát is belekötöd egy rövid pórázzal, amolyan biztonsági öves módon, így nem tud hirtelen kiugrani, ha ki is piszkálja a cipzárat.

Persze egy ilyen kicsi táskánál ez se opció, felkötné magát kb.

2022. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Jo most johet a lepontozas, de ez a taska egy szar es pont. Raadasul nyaron dogmeleg lehet benne, nem szellozik eretelmesen. Talan meg telen se jut normalis oxigen be, ez a muanyag szar par picike lyukkal nem tul biztato.


A masik oldala a temanak meg az, hogy a macska nem biztos, hogy annyira elvezne a setakat, nem biztos, hogy lenne erre igenye.

2022. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát szerintem ez elég kicsi egy felnőtt cicának főképp ha nagyobb méretű. Egy hordózó box jobb döntés lenne minimum akkora, hogy meg tudjon benne fordulni és le is tudjon feküdni benne elnyúlva. Ezt használhatod arra ha állatorvoshoz kell vinni, utazol vele valahova, vagy egy fél órára berakni ha felmosol otthon. Ha csak sétálni szeretnél vele ne hordózóba vidd, vegyél egy hámot és egy pórázt és fokozatosan szoktasd hozzá. Így a cica is sokkal jobban fogja élvezni a sétákat ha ő is szabadon mozoghat, Illetve ezzel a hátizsákkal még az is nagy probléma, hogy átlátszó műanyag nagyon hamar átmelegszik. A cipzárt illetően a minőségétől függ, de ha én cipzáros hordozót használnék mindenféle képen kibiztosítanám a cipzárt valamivel. Remélem segítettem!
2022. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

koszonom a velemenyeteket❤️

9es probaltam kiskoratol kezdve hámhoz szokatni,(ugy volt hogy csak benti cica lesz) de egyszeruen lehetetlen, nem akar megmozdulni csak all, hiaba lokdostem a popojat akkor megy par metert, de semmi./

Kinti benti cica igazabol

de mivel koltozok el igy nem kertes hazba lesz es ezert gondoltam valami megoldast

koszonom megegyszer a segitsegeteket

2022. szept. 28. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!