Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van egy macska a szomszédba...

Ha van egy macska a szomszédban, akit nagyon szeretek, de nemrég kiscicáink lettek, akkor ők később mindenképp utálni fogják egymást?

Figyelt kérdés

A szomszéd macskára mindig mi vigyáztunk, ha a szomszéd nyaralni ment, és ő is nagyon kedvel engem. Viszont most kiscicáink lettek, egyenlőre még csak bent vannak, de később már kint is lesznek. Mindenképp össze fognak verekedni és "vitázni rajtam" vagy hajlandóak lesznek elfogadni egymást és egy idő után még jól ki is jönni egymással?

Előre is köszönöm! Trollok kíméljenek!



2022. okt. 6. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Mindjárt megnézem a jósgömbömet, várj egy kicsit.

.

.

.

.

.

.

Oké megnéztem, képzeld 50% esély van arra hogy utálni fogják egymást, és 50% arra hogy megtűrik egymást.


Mégis szerinted honnan kéne tudnunk hogy hogyan fognak viszonyulni egymáshoz??

2022. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne biztos...?

A macskák azért nem azok a jószágok, akik a 10 km-s körben lévő összes fajtársukat megölik.

2022. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Most mit vársz? Azt a választ hogy te olyan istencsodája vagy, hogy még a macskák is összevesznek rajtad? XD Nem, nem fognak, sőt az se biztos hogy akármelyik is kedvelni fog téged a kicsik közül.
2022. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
a kérdező tapasztalatokra kivűáncsi nyilván, olyanoktól akik voltak hasonló cipőben.
2022. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
#4 hiába írna bárki tapasztalatokat, nem lenne előrébb. Ha más azt írja hogy neki elfogadták egymást, az nem jelentené egyből azt hogy a kérdezőnél is így lesz. Rövidre zárva ezt nem lehet előre megmondani és kész.
2022. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
5# nyilván nem lehet tudni, de akivel volt ilyen leírhatná, meg hogy mit csinált.. Mert függ a neveléstől is nemcsak a macska személyiségétől szerintem.
2022. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Most ezt minden rosszindulat nélkül kérdezem még ha durvának is fog hangozni és tényleg kíváncsi vagyok : egy ilyen kérdést ugye csak egy gyenge elméjű ember tehet fel?
2022. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
"a kérdező tapasztalatokra kivűáncsi nyilván" A kérdező arra kíváncsi. összevésznek-e RAJTA a macskák, így elég vicces a kérdése 😂
2022. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
te meg kötekedni tudsz csak az még viccesebb
2022. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy a kérdező másik fiókból, vagy mit okoskodsz a semmin?
2022. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!