Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaházra szeretnénk kis...

Cicaházra szeretnénk kis ablakot készíteni, van ötletetek, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit komfortosabbá tenni a cicaházunkat egy kis ablakkal/kitekintővel. Jó lenne, ha kicsit világosabb lenne, és bámészkodni is tudna a macska, mikor behúzódik oda. Olyan megoldást keresek, ami időjárásálló, és főleg valamennyire hőszigetelő is. Egyszerű megoldásokat keresnék. A cicaház bélelt, azaz kívül lambéria jellegű faanyag, középen hungarocell (tudom, nem a legjobb ötlet...), belül farostlemez. Van ötletetek, hogyan lehetne megcsinálni? Köszönöm!

2022. okt. 7. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vágj rá ablakot dekopírral és szögelj rá PET-palact lapocskát vágd formára és rajszöggel szögezd oda.
2022. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ra ablak. Minel kisebb es kevesebb nyilas van a hazon, annal jobb, mert annal melegebb lesz bent. Az elso otlete jol hangzik, de mivel at lesz vagva minden szigeteles es csak egy kis vekony muanyagdarab lesz ott, hidegebb lesz.


Ha a macska bameszkodni akar, ugyis kimegy es korulnez.

2022. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ablakra azért is gondoltam, mert bizalmatlan a cica, talán jobban biztonságban érezné magát, ha tudna leselkedni. Még nem fix, hogy vágunk rá, egyelőre csak érdeklődöm.

A műanyag pet palack tényleg jó ötlet lenne, csak én is attól tartok, hogy alig valamit szigetelne. De indulásnak nem rossz. 2 rétegben 2-3 mm vastag pvc lemezből viszont talán meg lehetne csinálni...? Kerettel?

2022. okt. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!