Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyomor vagy valami bélbetegség...

Gyomor vagy valami bélbetegség lehet?

Figyelt kérdés
9 éves cicánk eléggé gyakran hányja ki a tápját,az az érdekes hogy inkább reggel fordul elő. És nem hinném hogy szőrgombóc lenne... gyakran hallom hogy nyög és csuklik. Minőségi tápokat kap,egyszer volt olyan hogy yoghurtos tasakost kapott,attól egy hétig hányt szinte folyamatosan!Már azt hittük elpusztúl a kiszáradástól. Ami kijön belőle az gyakran olyan habos és mint ha víz lenne többsége,színtelen. Felmerült bennünk még az is hogy macska fű kellene neki,mert szoba cica. A legrosszabb az hogy nem tehetjük meg anyagilag,hogy elmenjünk vele orvoshoz.:( Ha valaki tudna tippet adni,vagy volt már kedvence hasonló helyzetbe az kérem írjon! Köszönöm!!
2010. szept. 27. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezdődő májproblémája van. A májelégtelenség évek alatt fokozódik, amibe végül belehal :(( Próbáld megoldani, hogy legalább egyszer nézze meg állatorvos. Nem akarlak minősíteni vagy ledorongolni, de mielőtt magunkhoz veszünk állatot, át kellene gondolni pont az ilyen eseteket. Vagy hagyod nyomorultul elpusztulni, mert nem kezelteted???!
2010. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmmm...máj problema? Erre nem is gondoltam...Majd megteszek mindent amit tudok


Amikor magamhoz fogadtam,jól ment minden...Bp-n laktam,jó állással és fizetéssel,akkor nem egyszer vittem orvoshoz... aztán elváltam és a csaj olyan volt mint a piros hetes...mindent vitt,szal nem kell kioktatni arról hogy fogadjunk állatot örökbe!Vagy kikellett volna dobnom akkor,mert már nem tudok neki orvost fizetni? Egyébként meg majd összespóróljuk most,hogy komolynak tűnik a dolog...

2010. szept. 28. 01:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt kiscicánál, sárga habos hányás, azonnal orvoshoz kell vinned, ő ad rá injekciót. Az enyém 2 hét napi állatorvoshoz járás után élte túl, fertőző gyomor és bélgyulladása volt...
2010. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!