Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
5 napja hoztam el egy 3 honapos cicat ismerosomtol, reggel hanyt es napok ota nehezebben veszi a levegot mintha taknyos lenne eves közben meg mintha hanyni akarna, keveset eszik mit kene tennem? Allatorvoshoz nem szeretnek elvinni a szuleim

2022. okt. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszavinni az ismeroshoz, hatha o tudna gondoskodni rola.

Ez a macska nagyon beteg, en ertem, hogy te gyerek vagy, ez nem is a te hibad, a szuleidnek kene esznel lenni, hogy vagy akkor most macskat tartunk de nem szarunk bele az egeszbe, vagy akkor inkabb nem tartunk, ha orvoshoz se tudjuk/akarjuk vinni. Ezt igy nem lehet.

Ez igy csak allatkinzas jelenleg, orvos kene neki, surgosen.

Beszelj azzal, akitol elhoztad, hatha visszaveszi.

2022. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a lényeg mit szeretnének,ha lenne egy kis esze a szüleidnek,akkor nem játszanának egy élettel!! Remélem hozzád nem így állnak!
2022. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ne legyen macskád addig, amíg gyerek vagy és a szüleid nem engedik! Semmi értelme ennek, lásd már be!

Nem vagyunk orvosok, nem lehet mint mondani, de egy ilyen a cicáknál halálos is lehet.

2022. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer az én szüleim is így álltak a cicámhoz, mondtam nekik, hogy akkor elviszem saját pénzből. A vége az lett, hogy pénzt adtak rá, de egyedül vittem ivartalanítani is, meg mindenhova (azóta is jól van a cica) Beszéld rá őket valahogy, vagy add vissza az ismerősnek vagy vidd el saját pénzből, ha van annyid. Jobbulást a cicának!
2022. okt. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell vinni orvoshoz! Komoly baja is lehet, ez így állatkínzás. Így nem lehet állatot tartani, hogy valaki nem hajlandó orvoshoz vinni. Egyébként most hoztad el, nem tudom, hogy az ismerősöd beoltotta-e vagy hasonló. De ha egészséges teljesen, akkor is vinni kell időnként bizonyos procedúrákra, mint oltás, chip behelyezése, ivartalanítás stb.
2022. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!