Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica miért nem bír a...

A kiscica miért nem bír a lakásban lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég örökbefogadtunk egy 2,5 hónapos kiscicát. Eleinte nagyon félénk volt de így 3.napon már kezd megszokni minket csak megszállottan vágyik ki a kertbe. Folyamatosan sír én meg még nem merem úgy kiengedni hogy nem fogom. Valami tanács?

2022. okt. 17. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy vágyik ki mert ki szeret egésznap a 4 fal között lenni?

Max úgy engedd ki hogy pórázt teszel rá.Tudom nevetséges de egy pillanat alatt lelép:)

Meg kell a kerítést is csinálnotok hogy ne tudjon később se kimenni vagy kifutót építsetek ki neki mert gondolom nem szeretnétek ha csavarogna össze vissza.

2022. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Honnan tudod hogy azért sír mert a kertbe vágyódik? Nem lehet hogy valami fájdalma lehet? De egyébként nyugodtan kiengedheted, felszeretné mérni a terepet, most a lakást megszokta a kertet is megkell neki. Nem tarthatod örökké bent,nem fog elmenni, hiszen mint mondtam fel akarja mérni a terepet. Amugysem házba való egy macska legalàbb is hosszútávon nem.
2022. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem macskabiztos a kerítés, póráz.

Vagy csináljátok meg a kerítést vagy építsetek egy kifutót, hosszútávra az a legkényelmesebb megoldás.

2022. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es nem fogom kiengedni úgy hogy még alig férkőztünk a bizalmába, nem mellesleg egy kiscica. De még később is csak úgy engedjük majd ki hogy figyelve lesz.


A póráz jó ötlet, de egy ilyen idős cicára nem túl nagy még az s-es is?

2022. okt. 17. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fresnapfban biztos kapsz rá mivel ott csivavára való méret is van és azok is elég kicsik főleg mikor pár hetesek még.
2022. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A macskabiztos kerítést nehéz csinálni, én a kifutóra vagy a pórázra szavazok :D
2022. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Nincsen bent fa, kéne ültetni egyet a nappaliba!
2022. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Menne madárlesre, képzeld vadászállat!
2022. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as köszi, neked sem volt macskád ezek szerint.
2022. okt. 17. 21:19
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Dehogynem volt, amíg volt kertem vidéken :)

Volt egy fekete, egy cirmos, meg egy feketefehér is lányok, a kandúrokkal a tököm tele volt, akárhogy zártuk le a kutat állandóan beleugráltak!


Képzeld hozták a lépcsőre a vakondot, meg tudtak egeret fogni is, és sosem loptak a konyhából még ha bent aludtak se!

Kint hagyhattad az asztalon a rántotthúst!

2022. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!