Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska meg tud sértődni?

A macska meg tud sértődni?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon egy hétig mert kirándulni voltam ! A macskámmal nagyon össze vagyunk nőve. Mikor hazajöttem több napig olyan volt mint aki duzzog. Nem engedte hogy megsimogassam meg nem is dorombolt.
2008. jan. 3. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Ahogyan mi emberek az állatok is éreznek és megjegyzik maguknak ha szerintük rossz érte őket. Nekem is volt hasonló esetem régebben valami olyat mondthattam amit a macsekom a rossz dolgok dobozába tehetett el magának és egy ideig rámnézni sem volt hajlandó semmit nem fogadott el tőlem. A cicák is meg tudnak sértődni nem kis fejtörést okozva esetenként hogy éppen min :)
2008. jan. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,megsértődnek és még gonoszkodni is tudnak.Hosszabb távon kórházban voltam,ezalatt az idő alatt nem volt hajlandó az almot használni.A leglehetetlenebb helyeken hagyta a piszkát.Aztán megbékéltünk mindketten.
2008. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!