Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon halvány rózsaszín pisi...

Csakénvagyokaznyugi kérdése:

Nagyon halvány rózsaszín pisi 6 hónapos nőstény macskánál jelezheti az ivarérettséget?

Figyelt kérdés

Mielőtt támadnátok, igen, elfogom vinni állatorvoshoz, és igen, szeretném ivartalanítani. 😅


Tartásáról: A 3. emeleten lakik velem, szóval egyáltalán nem szokott kóborolni, nem sérthette meg semmi, folyamatosan meleg szobákban van, estére szoktam kicsukni a folyosóra, mert nem hagy aludni, ha velem van, de a folyosón sincs hideg, de ha mégis fázna, van neki pokróca meg párnája ahova el tud bújni.


Elég csendes macska, mostanában viszont mintha keresne valamit, nyávog, magyaráz. 🙂

Nem hempereg, úgy olvastam, hogy ha ivarérett akkor hemperegnek, de akkor gondolom macska függő. 🙂

Szobatiszta, ma viszont találtam pisit az almon kívül egy fehér szatyron, és nagyon halványan rózsaszín volt. Mint a babarózsaszín, olyasmi, tényleg csak nagyon halványan.


Április végi cica úgyhogy számítottam rá, hogy október végén / november elején jelentkezhetnek tüzelés tünetek, de nem vagyok benne biztos, hogy ez is az. Mennyire jellemző, hogy vérzik ilyenkor? 😐



#tüzelőmacska
2022. okt. 28. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább húgyúti gyulladás lehet.
2022. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
menstruál
2022. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szobatiszta, ma viszont találtam pisit az almon kívül"


Ha máshova pisil, az egészségyügyi probléma miatt lesz, köze nincs a tüzeléshez. Vér van a vizeletében! Vidd orvoshoz.

2022. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. okt. 28. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Patkányméreg gyanús a dolog. Lehet hogy mérgezett rágcsálót evett.
2022. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: szerintem nem olvastad, hogy a 3. emeleten lakunk 😅

De még hasznos lehet másoknak, köszi.

2022. okt. 28. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A modern patkánymérgekre jellemző, hogy vérzékenység okozásával pusztítanak. Ráadásul nagyon lassan hatnak, hogy a magasan szocializált patkányok ne kerüljék el a mérgezett ételt.


Direkt, akár ételen keresztül is megmérgezhették a macskádat. A patkányméreg a leghozzáférhetőbb anyag ilyen célra.

2022. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet tüzelés, de lehet húgyuti fertőzés is.

Nekem mindkét eset volt és mindkét esetben almon kívüli rózsaszínes pisifolt is volt, szóval nem tudni, jelenleg nálad melyik áll fent.

2022. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknál soha nem folyik vér mint a kutyáknál tüzeléskor. A rózsaszín szín (akár halvány árnyalatban is) fertőzésre vagy egyéb húgyúti bajokra utal.
2022. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ugye elvitted orvoshoz? Mi lett a cicával???
2022. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!